Okunma

Kendi Stüdyonuzu Kurun


14 Şubat 2009 Cumartesi 12:30
Kendi Stüdyonuzu Kurun

Audacity’e dişli bir rakip olan Free Audio Editor, Windows üzerinde WAV, MP3, OGG veya WMA dosyalarını açmanıza, yeni sesleri varsayılan kaydediciden çok daha iyi kalitede kaydetmenize ve ses dosyalarından çeşitli bölümleri ekleyip çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Özel Efektler Ekleyin

Eko, titreşim ya da sönme efektleri gibi bazı ileri düzey özellikler de barındıran Free Audio Editor, gürültü azaltıcı ve normalize edici gibi araçlar da barındırıyor. Bu yazılım sayesinde şarkıların ses düzeyini ayarlayabilirsiniz.

Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde alışmakta hiç sıkıntı çekmeyeceğiniz Free Audio Editor için 30 dolarlık bir de Deluxe sürümü bulunuyor. Ancak sıra dışı talepleriniz olmadığı sürece ücretsiz sürüm işinizi fazlasıyla görecektir.

:: Free Audio Editor yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı ve görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Free Audio Editor
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kendi Stüdyonuzu Kurun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    teşekkürler

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Acaba WaW dosyaları .mp3 uzantılı olarak çevirebiliyor muyuz?

" Kendi Stüdyonuzu Kurun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Stüdyonuzu Kurun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Stüdyonuzu Kurun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "