Okunma

Video Dönüştürmeye Devam


20 Ocak 2009 Salı 16:16
Video Dönüştürmeye Devam

Windows için dosya formatlarını değiştirecek ücretsiz bir program bulmak çok da zor değil. Ancak Free Video Converter‘ı diğerlerinden ayıran bir özellik var: Bu program sadece format dönüştümüyor, aynı zamanda video düzenleme işlerine de yardım ediyor.

Kendi Sigara Yanığınız

Her ne kadar gölgelendirme, geçişler ve yazı ekleme gibi ileri düzey seçenekler yer almasa da, Free Video Converter ile istediğiniz kareleri kesip, yerine başkalarını ekleyebiliyorsunuz. Bu özellik bize Fight Club’ta Tyler Durden‘ın film makarası üzerinde meydana getirdiği terörü(!) hatırlattı.

Video dönüştürme açısından ise, Free Video Converter ile AVI, FLV, MP4, MPG, RM, QT VE WMV formatlarını, XviD ve H.264 gibi popüler codec’ler ile kullanabilirsiniz. Ayrıca YouTube, iPod, iPhone, HDTV ve Flash gibi önceden çıkış formatları da programda yer alıyor.

:: Free Video Converter programını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Free Video Converter
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Video Dönüştürmeye Devam”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok sıkıcı

" Video Dönüştürmeye Devam konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Video Dönüştürmeye Devam ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Video Dönüştürmeye Devam ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "