Okunma

Freescale Hayatımızı Nasıl Değiştirecek?


05 Haziran 2014 Perşembe 14:16
Freescale Hayatımızı Nasıl Değiştirecek?

Nesnelerin Interneti (Internet of Things) kavramı sıkça konuşulan ve bizim de üzerinde çeşitli yazılar yazdığımız bir konu. Henüz bu kavram o kadar genç ki hayatımıza katacağı yenilikleri şimdiden tahmin etmek güç. Bunu aynı internetin hayatımıza ilk kez girmeye başladığı yıllara benzetebiliriz.

Freescale Nesnelerin İnterneti dünyasına çözüm geliştirmek isteyenler için farklı ürünlere sahip bir firma. Her yıl Türkiye’de düzenledikleri Designing with Freescale Semineri çerçevesinde biz de Freescale Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Wainwright ile bir röportaj yaptık.


Bu videoyu YouTube kanalımızdan Full HD olarak izleyebilirsiniz.

:: Sizce Nesnelerin Interneti hayatımızı nasıl değiştirecek?


 
yazarAhmet Usta

Oyun dergilerinde köşe yazarak medya dünyasına adım attı. Sonrasında yıllar çabuk gelip geçti. Şimdi ShiftDelete.Net bünyesinde yeni dönemi kurgulayan çekirdek ekipte. Soon, Very Soon (arka planda Hans Zimmer çalıyor öyle hayal edin.)
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Freescale Hayatımızı Nasıl Değiştirecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Freescale Hayatımızı Nasıl Değiştirecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Freescale Hayatımızı Nasıl Değiştirecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "