Okunma

Friend View Güncellendi


15 Mayıs 2009 Cuma 12:52
Friend View Güncellendi

Nokia, konum tabanlı mikro blog hizmeti olarak ifade edilebilecek servisi Friend View için ciddi planlar içerisinde. Gelecek teknolojinin de bu yönde şekillenmeye başladığı görüldüğünde Nokia’nın haklı olduğu ortaya çıkıyor. Daha önce S60 3. sürüm cihazlar için yayınlanan Friend View hizmetini kullanan 5800XM kullanıcıları tümüyle dokunmatik arayüze sahip bir uygulamaya sahip olmuş oldu.


Friend View dokunmatik ekran desteği ile N97 adına bir hazırlık olabilir

Ayrıca bilinen birçok hatanın giderildiği uygulama alternatif uyarı seçenekleri ve yakınlık ayarları kazanarak daha kullanışlı bir hale geldi. Uygulamayı kullanmak isterseniz önceki S60 3.sürüm versiyonunu kaldırıp yeni dosyayı kurunuz. Aksi takdirde kurulum hata vererek gerçekleştirilemiyor. Uygulamayı indirmek için buradaki resmi Nokia sitesini kullanabilirsiniz.

:: Friend View ile Nokia beklediği başarıyı yakalar mı?

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Friend View Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Friend View Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Friend View Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "