Okunma

Fring iPhone için Güncellendi!


06 Aralık 2010 Pazartesi 16:18
Fring iPhone için Güncellendi!

Anlık mesajlaşma ve VoIP uygulamalarının en çok tercih edilen ismi olan Fring için yeni bir güncelleme yayınlandı. 5 Aralık tarihli güncellemede özellikle video ve ses aramalarına ilişkin önemli düzenlemeler yer alıyor.


Yeni sürüm ile birlikte artık 3G’den Wi-Fi bağlantıya geçişte bağlantının kopması durumu da yaşanmıyor.

Video arama kalitesinin ciddi anlamda artmış olmasının yanı sıra DVQ teknolojisinin yazılıma entegre edilmesi, gerek Wi-Fi gerekse 3G ile kullanımda yazılıma optimum performans sağlıyor. Bilindiği gibi DVQ teknolojisi sayesinde video kalitesi ağın bant genişliği ölçüsünde arıtılıp azaltılabiliyor. Bu şekilde en iyi performans anlık olarak değişerek sürekli korunmuş oluyor.

Yeni sürümün getirdiği bir diğer yenilik ise iOS‘te tam ekran desteği olmuş. Bu sayede video aramalarda ekrandan tam manasıyla faydalanabilmek olanaklı hale gelmiş oluyor. Daha hızlı video aramaları yapabilme ve daha hızlı bağlantı süresi dikkat çekici yenilikler olarak göze çarpıyor.

 

:: Yeni sürümün getirdiği işlevsel özellikleri faydalı buldunuz mu?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fring iPhone için Güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring iPhone için Güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring iPhone için Güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "