Okunma

FTTH Forum 2012, 7-8 Kasım’da İstanbul’da


08 Ekim 2012 Pazartesi 07:02
FTTH Forum 2012, 7-8 Kasım’da İstanbul’da

FTTH Forum’u düzenleyen Hansecom’un Genel Müdürü Hassan Claussen; Lizbon, Barselona ve Budapeşte’nin ardından fiber için önemli şehirlerden biri olan İstanbul’da düzenleyecekleri konferansla Etisalat, Turkcell Superonline, Huawei gibi sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek, fiber optik teknolojisi alanındaki örnek iş modellerini ve bu alanda önde giden şehirlerin başarı hikayelerini paylaşacaklarını belirtti.

Fiber alanındaki tüm yeniliklerin ve çözümlerin de konferansta yer alacağının altını çizen Claussen, “Network dizaynı, fiber yayılımı, fiber projelerinin finansal ve ekonomik yönü gibi bir çok konu panel ve konuşmalarda masaya yatırılacak” dedi.

FTTH Forum 2012’de, Turkcell Superonline Genel Müdürü Murat Erkan’ın yanı sıra Kansas City Google projesinin danışmanı Aeron Deacon, Avrupa’nın Dijital Ajandası hakkında bilgiler vermek üzere Avrupa Komisyonu’ndan Wolf-Dietrich Grussmann, Amsterdam projesini anlatmak üzere Frans-Anton Vermast, Ventura Team’in başarılı analistleri Richard Jones and Stefan Stanislawski konuşmacı olarak katılacaklar.

FTTH Forum 2012’ye katılım için, 12 Ekim’e kadar kayıt yaptıranlar 200 Euro, telekom operatörleri ise yüzde 50 indirimden faydalanabilecek.

:: Bu tip etkinliklerin ülkemizde yapılması sizce bizlere katkı sağlıyor mu?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FTTH Forum 2012, 7-8 Kasım’da İstanbul’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FTTH Forum 2012, 7-8 Kasım’da İstanbul’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FTTH Forum 2012, 7-8 Kasım’da İstanbul’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "