Okunma

FUJIFILM Artık Türkiye’de


13 Temmuz 2012 Cuma 14:00
FUJIFILM Artık Türkiye’de

Türkiye’deki pazar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ve çözümlerin sunumunu aktif olarak desteklemeyi hedefleyen FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş., fotoğraf kağıdı, görüntü kayıt ürünleri, medikal ürünler ve grafik ürünleri dağıtımcısı Filmat Dış Ticaret Anonim Şirketi’ni satın aldı.

FUJIFILM Türkiye Başkanı Jun Higuchi ve FUJIFILM Kurumsal Planlama Genel Müdürü Shinichiro Takeuchi ile gerçekleştirdiğimiz özel röpörtajda, FUJIFILM’in Türikye pazarındaki hedeflerini, gelecek planlarını ve neden Türkiye pazarını tercih ettiklerini konuştuk.

İyi seyirler.

:: FUJIFILM’in Türkiye pazarına giriş yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FUJIFILM Artık Türkiye’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FUJIFILM Artık Türkiye’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FUJIFILM Artık Türkiye’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "