FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı?


15 Temmuz 2020 Çarşamba 20:37
FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı?

ShiftDelete.Net olarak yeni bir video ile karşınızdayız. Bu videomuz da fiyat ve performans oranıyla dikkat çeken Fujifilm X-T4 aynasız kamerasının detaylarına sizlerle birlikte bakıyoruz. İçerik üreticileri ve profesyonel anlamda işler yapan kişilere hitap eden  Fujifilm X-T4 kullanıcısına neler sunuyor?

Fujifilm X-T4 inceleme videosu ile karşınızdayız

Son zamanların popüler aynasız kamerasının detaylarına bu video da bakıyoruz. Fiyat performans oranlarıyla dikkat çeken ve kısa bir sürede kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen Fujifilm X-T4 kullanıcısına neler sunuyor? Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler

Fujifilm X-T4’ü nereden satın alabilirim?

Fujifilm X-T4’ü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Redmi Note 9S yok satmaya devam ediyor! - ShiftDelete.Net

Rode Videomic Pro+’ı nereden satın alabilirim?

Rode Videomic Pro+’ı buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. 

Redmi Note 9S yok satmaya devam ediyor! - ShiftDelete.Net

Fujifilm X-T4 özellikleri

Fujifilm X-T4 özelliklerine bakacak olursak sensör tarafında 26.1MP X-Trans CMOS 4 sensörü ile karşılaşıyoruz. Görüntü işleme görevini ise X-Processor 4 burada yapıyor. Yenilenen otomatik odaklama sistemi ile birlikte 0.4 saniye gibi bir sürede otomatik odaklama yapabilen bu kamera dikkatleri fazkasuyka çekiyor.

Özellikle vLog çeken kullanıcılar için oldukça ideal olan bu kamera, görüntü sabitleme teknolojisi IBIS ile oldukça güzel işler sunabiliyor.

Aynasız  bir fotoğraf makinesinden bahsediyoruz. Video tarafında bu kamera oldukça önemli bir yere sahip. Video detaylarına bakacak olursak X-T4 teknik detaylarında  4K 60 FPS video kaydı 400 Mbps bitrate değeriyle karşılaşıyoruz. LOG video kullanmak isteyen profesyonel kullanıcılar için 10-bit F-Log kayıt özelliği de Fujifilm X-T4’de bizlere sunuluyor.

1080p çözünürlükte ise bu kamera 240 FPS ve 120 FPS video kaydı yapılabiliyor. Ağır çekim tarafında da 1080p 240 FPS kullanımı mümkün.

Fujifilm X-T4‘de dokunmatik LCD bir ekran da yer alıyor. Bu ekran sayesinde dokunmatik olarak kayıt işlemine giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında ekrana kısa yollar ekleyebiliyorsunuz.

Sürekli fotoğraf çekimi konusunda da saniyede 15 kare çekime bu kamera ile ulaşabiliyorsunuz. Bu kamera depolama tarafında da aynasız fotoğraf makinesi üzerinde çift SD kart slotu yer alıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı?”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Fujifilm X-T3 📸 kullanan biri olarak, doğru karar verdiğinizi düşünüyorum, işiniz rast gitsin

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Video

  X-T4 modelinin evrimi yalnızca fotoğraflar ile sınırlı değildir. Azami 10x ağır çekim etkisi sağlayan Full HD 240P çok hızlı kayıtlara ek olarak X-T4 modelinde dijital resim sabitleme (DIS) ve IS (resim sabitleme) artırma modu vardır. Bu iki resim sabitleme modu güçlü gövde dahili resim sabitleme sistemi ile birleştirildiğinde X-T4 modeli ile dengeleme halkasına veya başka 3. taraf aksesuarlara gerek duymadan yeni bir sabitlenmiş video çekimi deneyimi yaşarsınız.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Ois varmı

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Optik görüntü sabitleme yokmuş alınmaz

" FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FujiFilm XT-4 inceleme – Canon ve Sony ağladı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
 2. 2 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
 3. 3 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
 4. 4 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
 5. 5 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 6. 6 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 7. 7 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 8. 8 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 9. 9 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 10. 10 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti