Fujitsu Her Tür Sanallaştırmaya Uygun


10 Mayıs 2010 Pazartesi 10:27
Fujitsu Her Tür Sanallaştırmaya Uygun

En hızlı işlemcileri, en yüksek I/O bağlantılarını ve enerji dostu güç kaynaklarını kullanan yeni Fujitsu PRIMERGY çift soketli sistemler veri merkezlerine ciddi bir performans sağlıyor. Veri merkezleri Fujitsu optimizasyon servisleriyle desteklenen ve geniş disk kapasitelerine sahip yeni veri yedekleme ve saklama sistemleri ile daha verimli ve daha ekonomik birimler haline geliyor.

İşletmelerde BT kaynaklarının ve uygulamaların verimliliğini ve sürekliliğini garanti altına alan sunucu sanallaştırması, enerji tüketimi ve yönetim maliyetlerinde de ciddi boyutlarda tasarruf sağlıyor. Dinamik BT Altyapıları vizyonu ile donanımlar, çözümler ve servisler sunan Fujitsu, şirketlerin yüksek verimlilikle çalışıp değişen pazar şartlarına anında yanıt verebilmesini sağlıyor (Yüzde 92 Tasarruf İster misiniz?).

 

Önce Dene, Sonra Sanallaştır

Fujitsu müşterileri temel seviyede sanallaştırma projelerinden, çok daha karmaşık ve zengin sanallaştırma uygulamalarına kadar çok çeşitli senaryoları Fujitsu ile hayata geçirebiliyor. En az sayıda sunucuyla sanallaştırmanın sınırlarını test eden Fujitsu müşterileri, bu tür projelerde yaşanabilecek herhangi bir sorunla karşılaştıkları an mevcut raflar dolusu sunucuyu birkaç çift soketli PRIMERGY sistemle değiştirerek işlerine kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

 

Yeni PRIMERGY sunucular, x86 sunucu ortamı için sanallaştırmanın sınırlarını zorlarken fiyatlarıyla pahalı UNIX sistemlere göre büyük avantajlarıyla öne çıkıyor.

 

En Üst Düzey Sanallaştırma İçin Yeni PRIMERGY

İhtiyaç ortaya çıktıkça sisteme eklenen yeni kutular, kablolar ve bileşenler, maliyetleri artırırken aynı zamanda atıl bir kapasite de ortaya çıkarıyor. Ancak işletmelerin geleneksel BT altyapılarını yönetirken karşılaştıkları bu zorluklar Fujitsu’nun yenilikçi teknolojileri ile sona eriyor.

Fujitsu’nun Dinamik BT Altyapıları vizyonunda çok önemli bir adım olan PRIMERGY BX922 S2 bilişim endüstrisinin en gelişmiş donanım bileşenleriyle yüksek bir işlem gücü sunuyor. Oniki çekirdeğe kadar büyüme potansiyeli olan iki adet yeni Intel Xeon 5600 işlemci kullanabilen bu sunucu, VMware vSphere 4, Microsoft Hyper-V gibi çeşitli sanallaştırma teknolojilerinin tüm özelliklerini başarıyla kullanabiliyor.

Fiziksel ve sanal sunucuların uçtan uca yönetimi Fujitsu ServerView Resource Coordinator VE veya Virtual Edition ile daha da kolaylaşıyor.

PRIMERGY BX922 S2, kurumların en fazla işi en az kaynakla ve yüksek performansla gerçekleştirmesine izin veriyor. Gelişmiş yedekleme becerileri, çok az yer tutması, yüksek enerji verimliliği, zamandan tasarruf ve gereksiz kablolamayı önlemesi bu sunucuları yöneticilerin gözdesi yapacak (Fujitsu Primergy CX Serisine Yeni Üye).

:: Sanallaştırma teknolojisine geçtiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu Her Tür Sanallaştırmaya Uygun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu Her Tür Sanallaştırmaya Uygun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu Her Tür Sanallaştırmaya Uygun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  2. 2 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  3. 3 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  4. 4 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  5. 5 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  6. 6 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  7. 7 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  8. 8 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  9. 9 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  10. 10 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!