Okunma

Fujitsu Siemens Yeni Genel Müdürü


17 Aralık 2008 Çarşamba 11:36
Fujitsu Siemens Yeni Genel Müdürü

Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından Fujitsu Siemens Computers deneyimli yöneticilerinden Halit Zaim, hizmet yelpazesini genişletmek amacıyla, ürün ve servis portföyünü tek çatı altında birleştiren kuruluşun Türkiye genel müdürü oldu.

 

 

Fujitsu Siemens Genel Müdürü Halit Zaim, önümüzdeki dönemde büyümeye ve pazar paylarını artırmaya odaklanacaklarını vurgulayarak “Fuijitsu Siemens Computers sektördeki konumunu güçlendirmeye devam edecek. Önümüzdeki dönemde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekonominin yavaşlayacağı yolunda işaretler olması sunduğumuz hizmetin önemini daha da artırıyor. Sağladığımız ve sağlayacağımız bilişim altyapılarıyla şirketlerimizin verimliliklerini ve rekabet güçlerini artırmalarına katkıda bulunurken önemli maliyet avantajları sağlayacağız, Türkiye ve sektörümüz için değer yaratacağız.” dedi.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu Siemens Yeni Genel Müdürü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu Siemens Yeni Genel Müdürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu Siemens Yeni Genel Müdürü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "