Okunma

Fujitsu Teknoloji Aracı Yola Çıktı


24 Ekim 2011 Pazartesi 04:57
Fujitsu Teknoloji Aracı Yola Çıktı

Fujitsu Türkiye‘nin Intel işbirliği ile tüm Türkiye çapında gerçekleştireceği Fujitsu Roadshow etkinliğine start verildi. Roadshow’un 21 Ekim Cuma günü Green Park Pendik Otel‘de yapılan açılış toplantısına Fujitsu Türkiye, Intel Türkiye ve Microsoft Türkiye’den konuşmacılar katıldı.

Roadshow için özel olarak hazırlanan Fujitsu’nun Teknoloji Aracı ile Türkiye’de 20’nin üzerinde şehrin ziyaret edileceği Roadshow 23 Kasım’da sona eriyor.

Fujitsu KOBİ’lerin rekabetçi olmaları için destekliyor

Açılışta konuşan Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Halit Zaim şunları söyledi: “Türkiye, dünyayı şaşırtan bir büyüme performansı gösteriyor. Bunun lokomotifi ise KOBİ’lerimizdir. Küçük ve orta ölçekli şirketlerden başlayarak Türk ekonomisi yeni ve güçlü bir ivme kazandı. Fujitsu Türkiye olarak biz de en yüksek teknolojili ürünlerimizi onların dikkatine sunmak istiyoruz. Üstün Japon teknolojisiyle geliştirilen ve Almanya’da üretilen istemci ve LIFEBOOK ürünlerimiz, KOBİ’lerimizin küresel rekabet ortamında yeni ve güçlü bilgi araçlarını geliştirmelerine olanak sağlayacaktır. Biz sahip olduğumuz bilgi birikimi ile onları daha ileriye taşımak için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Anadolu’yu dolaşacak Fujitsu ürünlerinin özel olarak hazırlanan bir araçta sergilendiği etkinlik, Intel Türkiye ve Microsoft Türkiye‘den yöneticilerin yaptıkları sunumlarla devam etti.

Özel Fujitsu Teknoloji Aracı Türkiye turunda

22 Ekim’de başlayan Fujitsu Roadshow kapsamında Fujitsu Teknoloji Aracı Türkiye genelinde 20’nin üzerinde ilde tanıtımlar gerçekleştirecek. Fujitsu aracı Gebze, Zonguldak, Samsun, Tokat, Sivas, Trabzon, Erzurum, Bingöl, Elazığ, Diyarbakır, Adana, Kayseri, Konya ve Denizli gibi pek çok kenti ziyaret edecek.

:: Fujitsu’nun Roadshow projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAtalay Keleştemur

Web uygulamaları geliştirmekten, yazı yazmaktan ve Linux kullanmaktan keyif alan bir açık kaynak gönüllüsü. Ayrıca boş zamanlarında bol bol LOTRO oynuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu Teknoloji Aracı Yola Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu Teknoloji Aracı Yola Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu Teknoloji Aracı Yola Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "