Okunma

Fujitsu, Türkiye’de Ne Yapacak?


16 Nisan 2009 Perşembe 08:59
Fujitsu, Türkiye’de Ne Yapacak?

Fujitsu Siemens, Fujitsu Technology Solutions olduktan sonra Türkiye’de ilk defa değişimleri anlattı. Toplantıya katılan Genel Müdür Halit Zaim, Finans Müdürü Merter Yeniay ve Pazarlama ve İletişim Müdürü Çiğdem Atalay, Fujitsu’nun şimdiki durumu ve gelecekte sunulacak ürün ve hizmetleri anlattılar.


Soldan sağa, Merter Yeniay, Halit Zaim ve Çiğdem Atalay

Fujitsu Siemens ürünlerinin, banttan çıktığı şekilde en fazla bir sene daha piyasada görülebileceğini belirten Genel Müdür Halit Zaim, bundan sonra geçişin tamamen bitirileceğini ve sadece Fujitsu markasıyla bütün ürünlerin piyasada bulunacağını söyledi. Ayrıca özellikle tarafında zamanında Siemens‘le birlikte yürütülen proje ve çalışmaların da aynı şekilde yine Fujitsu olarak sürdürüleceği belirtildi.

:: Fujitsu’yu artık her yerde görecek miyiz?

Bilgi için: Fujitsu Technology Solutions
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu, Türkiye’de Ne Yapacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu, Türkiye’de Ne Yapacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu, Türkiye’de Ne Yapacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "