Fujitsu Windows 7’e Geçti


26 Ağustos 2010 Perşembe 14:11
Fujitsu Windows 7’e Geçti

Fujitsu, Windows 7 platformuna geçmeyi hedefleyen kurumların altyapı maliyetlerini azaltan iki önemli ürün olan DeskView Advanced Migration ve DeskView Load yazılımlarının duyurusunu yaptı.(Microsoft Ve Fujitsu’dan Bulut)

Fujitsu, DeskView Advanced Migration’ın gelişmiş teknolojisi ile kurum genelinde Microsoft’un en son işletim sistemi Windows 7’yi yaygınlaştırmak isteyen profesyonellerin işini kolaylaştırırken, modası geçmiş donanımların en uygun şekilde güncellenmesi için en gerekli araçları sunuyor.

Küresel krizin etkileri azalmasına rağmen, daralan BT harcamaları nedeniyle şu anda kurumlarda güncelliğini kaybetmiş 70 milyona yakın sayıda PC ve dizüstü bilgisayarın bulunduğu tahmin ediliyor.

Birçoğu Microsoft Windows XP işletim sistemine sahip bu eski bilgisayarların artık iş görememe noktasında olduğu ise bir başka gerçek.

 

Tek Kopya Yeterli Olacak

Bu nedenle garanti dışı kalan PC ve taşınabilir bilgisayarların yüksek bakım maliyetini yönetmek zorunda kalan kurumlar, mevcut bilişim sistemlerini güncellemek ve Windows 7 gibi yeni işletim sistemi sürümlerine yükseltmek için acil eylem planları yapıyor.

 

DeskView Advanced Migration, tüm Windows PC ve taşınabilir bilgisayar marka üreticilerinin sunduğu donanımlarla uyumlu teknolojisi ve mevcut tüm Windows işletim sistemi sürümlerinden sistem yükseltme seçenekleriyle veri merkezlerine büyük bir esneklik sunuyor.

Özellikle Bulut tabanlı masaüstü sistemlerine geçiş planı yapan kurumlar için ideal bir ürün olan DeskView Advanced Migration, bilgi işlem çalışanlarına kullanılan mevcut sistemlerin sanal kopyalarını (virtual image) oluşturma imkanı da tanıyor. Bu sanal kopyalar da fiziksel makinalar gibi gerek duyuldukça rahatlıkla güncellenebiliyor.

:: İş yerinizde hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu Windows 7’e Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu Windows 7’e Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu Windows 7’e Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  2. 2 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  3. 3 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  4. 4 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  5. 5 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  6. 6 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  7. 7 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  8. 8 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  9. 9 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  10. 10 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!