Okunma

Fujitsu’dan Bilişim Yolcuları


23 Haziran 2009 Salı 05:54
Fujitsu’dan Bilişim Yolcuları

Fujitsu Technology Solutions ürün ve çözümleri hakkında uzman bir satış ekibi Mayıs ayı itibariyle adım adım Anadolu‘yu gezerek Fujitsu‘daki son gelişmeleri bayi ve yetkili satıcılarla paylaşıyor.

Bilişim Yolcuları” adını taşıyan bu ekip aynı zamanda kanalda Anadolu‘daki bayi ve yetkili satıcıları dolaşarak pazardaki ihtiyaçları da yerinde tespit ediyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Fujitsu Genel Müdürü Halit Zaim, ekonominin belirsizlikleri
karşısında bayileri destekleyeceklerini belirtti.

Kurumlar ve bireyler için taşınabilir bilgisayarlardan, sunuculara kadar çok geniş bir segmentte ürün sunan Fujitsu’nun özellikle yerel bölgelerde KOBİ‘lere sunabileceği geniş bir ürün portföyü bulunuyor.

:: Fujitsu ürünlerini yakından tanıyor musunuz? Forumda paylaşın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu’dan Bilişim Yolcuları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu’dan Bilişim Yolcuları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu’dan Bilişim Yolcuları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "