Okunma

Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler


15 Ocak 2011 Cumartesi 07:30
Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler

Bilgisayar sektöründe uzun süredir önemli bir yere sahip olanb Fujitsu, 2011 yılında yeni nesil ürünleri ile kullanıcıları kendisine bağlamaya kararlı.

Yıllardan beridir yenilikçi ürünler ile karşımıza çıkan Fujitsu genel olarak iş dünyasına hitap eden bir yapıya sahip. Şirketin 2011 planları da yine bu yöne odaklanacak.

Tablet Atağı

Tablet PC’lerin son dönemdeki yükselişini göz ardı etmeyen Fujitsu da 2011 yılında iş dünyasına yönelik tablet modellerini piyasaya sürecek. (Bu Tablette Windows 7 Var)

Fujitsu’nun 2011’deki tablet planlarının neler olduğunu, firmanın piyasaya süreceği ürünlerin ne gibi farklılıklar içerdiğini Fujitsu’nun EMEA bölgesi istemci programları yöneticisi Christian Bock‘a sorduk.

#2011_01_14_fujitsu.mp4 #

:: İş yerinizde tablet kullanmak ister miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler”

  1. spybot dedi ki:

    Fujitsu yaptımı kaliteli yapar..

" Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu’dan İş Dünyasına Tabletler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "