Okunma

Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak


10 Nisan 2009 Cuma 12:35
Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak

Avea ve Galatasaray Spor Kulübü ile yapılan işbirliği kapsamında, “tek takım, tek yürek, tek hat” sloganıyla Avea’nın altyapısı üzerinden GSMobile markası ile özel tarife ve servisleri taraftarlarla  buluşacak. GSMobile’ı tercih eden taraftarlar, kendilerine özel avantajlı tarifeler, ayrıcalıklı hizmetler ve yüksek hizmet kalitesi ile hem “aslanlar gibi konuşacak” hem de bağlı oldukları sarı-kırmızı renkler için kulüplerinin geleceğine katkıda bulunacak.


Avea CEO’su Cüneyt Türktan ve Galatasaray Başkanı Adnan Polat

GSMobile’ın tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Avea ve TTNET ile birlikte Türk Telekom grubu olarak Türk sporuna çeşitli alanlarda destek verdiklerini ifade etti. Doany, “Avea’nın, bugün, Galatasaray Spor Kulübü ile imzaladığı anlaşma çok önemli. Müşteri odaklı yaklaşımın çok güzel bir örneğini teşkil eden mobil telekomünikasyon işbirliği, pazarlama ve marka yönetimi kavramlarına yeni bir boyut getirecek ve Türkiye mobil pazarında rekabetin dengelerini değiştirecek. Avea çeşitli markalarla güçlü kanallardan müşterilerine ulaşacak. Galatasaray ise bu sadakat programı yoluyla ek gelir elde edecek ve Galatasaraylılar takımlarına maddi destek verirken Avea’nın sunduğu özel avantajlardan yararlanacaklar” dedi.

Taraftarın İlgisini Bekliyoruz

Avea CEO’su Cüneyt Türktan ise, 104 yıllık köklü geçmişiyle Türkiye spor tarihinde önemli bir yere sahip olan Galatasaray Spor Kulübü ile yapmış oldukları “Mobil Telekomünikasyon İşbirliği”nden dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Galatasaray taraftarları, hangi operatörden olursa olsun mevcut GSM numarasını koruyup AVEA’ya numarasını taşıyarak GSMobile tarifelerinden faydalanabilecek ya da GSMobile markalı yeni bir hat alarak Avea’nın güçlü altyapısı üzerinden benzersiz tarifeleri ile doya doya konuşacaklar” dedi. 


Galatasaray Kulübünün farklı dallardaki oyuncuları da toplantıya katıldılar

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ise “Sporun büyük bir endüstri haline dönüştüğü günümüzde, Avrupa’nın önde gelen kulüpleri ile aynı kulvarlarda rekabet eden Galatasaray Spor Kulübü olarak, hem kulüplerin hem de taraftarların kazanacağı bu tür yeni platformların yaratılmasının ülkemiz açısından çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu noktada taraftarlarımızın bu ürünlere ilgi göstermesi büyük önem taşıyor. Taraftarlarımıza yönelik çok özel katma değerli servislerin de sunulduğu GSMobile ile Türkiye’nin dört bir yanındaki milyonlarca Galatasaray taraftarının hem kendileri için avantajlı bir hizmet almalarını hem de kulüplerine bağlılıklarını pekiştirecekleri bir hizmet anlayışı hedefliyoruz” dedi.

GSMobile’lılara özel ayrıcalıklar

GSMobile tarifeleri hem Galatasaray taraftarlarına kendi aralarında avantajlı fiyatlardan görüşme fırsatı sağlarken, tüm diğer operatörler ile AVEA yönlerine aramalarda da rekabetçi fiyatlar sunuyor. GSMobile’ın taraftarlarına sunacağı özel içerikler; sporculara yönelik hiçbir yerde bulunmayan özel görüntüler, kulüple ilgili en güncel haberler, hediye maç biletleri ve formalar ve daha birçok ayrıcalıklı fırsatlar sadece GSMobile’lılar için sunulacak.


GSMobile.com.tr yeni oluşumun resmi internet adresi

GSMobile tarifelerinden yararlanmak için her türlü satış ve satış sonrası işlemler geniş bir bayi ağı ile tüm Avea bayileri, yetkili Türk Telekom bayileri ve yetkili Galatasaray Store mağazalarında sunulmaya başlandı. GSMobile tarifelerinden faydalanmak isteyen Galatasaray taraftarları hem faturalı hem de faturasız hat seçeneklerinden yararlanabilecekler.

:: GSMobile ile konuş konuş sonuna kadar destek diyorsanız buyurun foruma(!)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  en çok beğendiğim kısmı musleranın sesi ile doğum günü kutlaması

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bi gs li olarak avea yı ktluorm

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Cok güzel girisim
  Begendim türkcellimi iptal ederim bende GSM gecerim :D:D
  Tam Destek

" Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galatasaraylılar GSMobile İle Konuşacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "