Okunma

Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı


31 Temmuz 2019 Çarşamba 13:40
Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı

Model isimlendirmesinde değişikliğe giden Samsung, J serisini rafa kaldırdı. Samsung’un ilk üç harfi olan S, A ve M, markanın akıllı telefon serilerini temsil ediyor. S üst seviye modellere, Galaxy A serisi orta – üst seviye diyebileceğimiz modellere, M ise düşük bütçeli ve kullanıcı dostu modellere ev sahipliği ediyor.

Daha önce Galaxy A serisinde A3, A5, A6, A7, A8, A9 gibi biri isimlendirme kullanılırken, bu yıl A10, A20  A30, A40, A50, A60, A70, A80 şeklinde devam edildi. 2020 yılında çıkacak modellerin isimlendirmesi de nihayet ortaya çıktı.

Galaxy A serisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı!

Önümüzdeki sene adlandırmanın nasıl olacağını merak ediyorsanız, artık elimizde bu konuda bir ipucu var. Yeni A serisi telefonlar için Samsung, Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisi‘ne dokuz adet model başvurusunda bulundu.

Aslında A3 (Ax) ve A30 (Axx) şeklindeki bir isimlendirmeden sonra A300 (Axx) gibi bir model isimlendirmesi bekleniyordu. Ancak, görünen o ki, Samsung Yeni A Serisi modellerini A11, A21, A31, A41, A51, A61, A71, A81 ve A91 olarak adlandırılacak. Samsung, yeni modellerinde, arada nokta kullanmadan, Nokia’nın (3.x) adlandırma programına benzer bir adlandırmaya gidiyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı”

 1. Anonim dedi ki:

  araba satıyo sanki adama bak telefon lan bu 😀

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bu kadar modele ne gerek var İPHONE modellerini toplayın kaç tane model var ikinci elde de para ediyor samsung her ay bir model çıkarıyor satmaya kalksan yarı fiyatı etmiyor

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yeter be Samsung

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  A31 diye telefon mu olur A serisine bogdu bizi bi de A21 ne halt A20 ne farki var ki

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Samsung candır♥️ A serisi güzel telefonlar

" Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy A serisinin yeni modelleri ortaya çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "