Okunma

Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu


25 Haziran 2019 Salı 15:30
Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu

Galaxy A serisi ile farklı donanım özellikli cihazlarıyla oldukça geniş bir kitleye hitap ederek kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Samsung Galaxy A70 parmak izi sorununu çözen güncelleme yayınlandı.

Galaxy A70 parmak izi sorununu çözen güncelleme yayınlandı!

Galaxy A serisi ile Samsung oldukça geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Hem donanım hem de yazılım özellikleri iyi verimli cihazlar sunan şirket A serisindeki sorunları çözmeye devam ediyor.

A serisindeki dikkat çeken özelliklerden biri de ekran üzerinden parmak izi okuyucusu olmuştu. Fakat birçok kullanıcıda verimli çalışmayan ekran üzerinden parmak izi okuyucu büyük tepkilere de yol açtı. Bu yüzden Samsung, Galaxy A70 için yeni güncelleme sundu.

Galaxy A70 parmak izi sorununu çözen güncelleme yayınlandı! - ShiftDelete.Net

Yaklaşık 470 MB boyutunda olan A705GMODM2AF4 sürüm numaralı güncelleme, Mayıs ayı güvenlik sorunlarını düzeltme eki ile birlikte geliyor. Cihazın dokunmatik ekranındaki sorunları gidermeyi ve parmak izi tarayıcısının verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Özellikle de cihazdaki parmak izi tarayıcısı sorununa odaklanan güncelleme bölgesel olarak yayılmaya başladı. Küresel çapta yavaş yavaş yayıldığı için bulunduğunuz bölgeye gelmesi biraz zaman alabilir. Fakat birkaç gün içerisinde tüm cihazlara yayılması bekleniyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bekliyoruz hala bu sorunun çözümü için gereken guncellemeyi

 2. Anonim dedi ki:

  Halen gelen giden yok

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  A70’in kurulumunu yeni yapmış olmama rağmen 3 hafta önceki bu güncelleştirme halen telefonuma gelmiş değil.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hocam A70 herşeyiyle çok iyi sadece oyun oynarken cok ısınıyor ve parmak izi tarayıcısı harbi çok kötü güncelleme de geldi değişen bisey yok artık bi el atmaları şart bece bu sorunu çözerlerse iyi olur

  1. Anonim dedi ki:

   Yeni güncellemeyi aldı mı cihazın bana daha gelen giden yok

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  a50 kullanıyorum ben parmak izi çok kötü yüz tanıma kullanıyorum allahtan o az çok işe yarıyor bir zahmet ona da güncelleme getirsinler

 6. Yalan dedi ki:

  A50 de sıkıntılı a70 de . Güncellemeler hikaye..

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Sadece Samsung severin gönlünü kazanmış olabilir biraz teknolojiyi yakından takip edenler üst seviye telefonlarda birinci sınıf snapdragon işlemcili cihazları Amerika’ya verirken ederinin 3 katına sattığı exynos işlemcili cihazları ise diğer ülkelere vererek çifte standart yapıyor öyleki ayyuka çıkınca orta ve alt sınıf da olsa snapdragon kullanarak göz boyamaya devam ettiği bir gerçek, güncelleme politikası her zaman sıkıntılı olan Samsung Türkiye’yi hep en sona bırkarıdı şimdilerde ise ilk güncelleme verdiği ülkelerden biri haline geldi sizce neden? Çünkü dünya geneline tepen aşağı giden her sene daha da kötüye giden satış rakamları anlayan için herşey açıklıyor..

 8. kontrabasist dedi ki:

  Şükür hemen ele aldılar bu konuyu

" Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy A70 için parmak izi güncellemesi sunuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "