Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı!


25 Ocak 2019 Cuma 15:33
Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı!

Samsung’un katlanabilir telefonuna dair detaylar, geçtiğimiz süreçlerde ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan yüksek fiyatı dikkatleri oldukça üzerine çekmişti. Samsung’un katlanabilir telefonunu, bu yıl piyasaya sürmesi bekleniyor. Ortaya çıkan raporlara göre katlanabilir telefonun ek olarak 5G bağlantı desteğine sahip bir modeli de bulunacak. Samsung Galaxy Fold‘a ait yeni detaylar ortaya çıktı!

Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı!

Katlanabilir telefon, daha düşük sayılı miktarlarda dünya genelinde satışa sunulacak. Ancak bildiğiniz üzere 5G ağı, şu an dünya genelinde kullanılabilir değil. Bu nedenle Samsung, 5G destekli katlanabilir telefonu daha kısıtlı pazarlarda satışa sunacak. Şimdilik bilinene göre 5G destekli katlanabilir telefon, Güney Kore pazarıyla kısıtlı kalacak.

Samsung Galaxy Fold'a ait yeni detaylar ortaya çıktı!

Raporlar ayrıca, katlanabilir telefon için bazı renk seçeneklerini de ortaya çıkartıyor. Samsung Galaxy Fold, dört farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Bu renkler mavi, yeşil, gümüş ve siyah olarak belirlenmiş durumda. Ancak pazarlama koşulları farklı olabileceği için, renk seçeneklerinin de değişikliğe uğrayabileceğini akılda tutmak gerekli. Ek renk seçenekleri de bulunabilir.

Samsung, şimdilik Fold’un piyasaya çıkış tarihini net olarak açıklamadı. Ancak Şubat ayında Galaxy S10 serisi ile birlikte görmemiz ihtimaller dahilinde olabilir. Bununla birlikte 20 Şubat’ta Samsung Galaxy S10 modelinin de 5G desteğine sahip modelini görmemiz mümkün olabilir. Samsung’un 20 Şubat tarihinde yapacağı ‘Unboxed‘ etkinliğine bir aydan az bir süre kaldı.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı!”

  1. Taha Türk dedi ki:

    Unpacket

" Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Fold’a ait yeni detaylar ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "