Okunma

Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!


21 Mayıs 2018 Pazartesi 07:00
Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!

Samsung tarafından geçtiğimiz yıl Haziran ayında tanıtılan ve ülkemizde yüksek satış rakamlarına ulaşan, orta seviye akıllı telefonlar arasında yer alan Galaxy J7 Pro veya diğer adıyla Galaxy J7 2017 için yeni bir güncelleştirme yayınlandı.

Android işletim sisteminde ve diğer uygulamalarda tespit edilen kritik güvenlik açıklarının giderildiği güncelleştirme, birçok iyileştirmeye ev sahipliği yapıyor.

Galaxy J7 Pro için yayınlanan güncelleştirme Türkiye’de!

195 MB boyutundaki güncelleştirme sonrasında, J7 Pro modelinin yazılım sürüm numarası J730FXWU2ARE1 oluyor. Ülkemizde satılan SM-J730F model numaralı cihazlara ulaşan güncelleştirme, Mayıs güvenlik yamalarına ev sahipliği yapıyor.

Galaxy J7 Pro güncelleme

Kararlılığı ve performansı artıran iyileştirmelerin yanı sıra hata düzeltmeleri, paylaşılan güncelleme notları arasında yer alıyor. Ancak, birçok güncelleştirme ile benzer şekilde sunulan bu yenilik / değişikliklerin detayları açıklanmıyor.

Ayrıca, Galaxy J7 Pro’nun Android Oreo ile buluşturulacak cihazlar arasında yer aldığını hatırlatmak isteriz. Samsung Türkiye’ye göre, bu cihaz için Android Oreo güncelleştirmesinin 13 Temmuz 2018 tarihinde yayınlanması bekleniyor.
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Android 9.0 olurmu

" Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy J7 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "