Okunma

Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı!


11 Aralık 2012 Salı 10:00
Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı!

Samsung‘un donanımı ve yüksek pil gücüyle dikkat çeken tablet telefonu Galaxy Note 2 GT-N7100 için Android 4.1.2 güncellemesi yayınlanmaya başladı.

Galaxy S3‘teki gibi yeni güncelleme ilk olarak Polonya‘dan yayınlanmaya başladı. Android 4.1.2 sürüm numaralı ROM‘un yapı numarası ise JZO54K olarak görülüyor. PDA numarasının N7100XXDLK7, CSC numarasının N7100PRTDLK5 ve Modem numarasının da N7100XXDLK7 olduğu yeni güncelleme OTA yoluyla ya da KIES üzerinden yapılabilir durumda.

Galaxy Note 2‘nin Android 4.1.2 güncellemesinin test versiyonu geçtiğimiz ay sızdırılmıştı. O haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Note 2 N7100 Video İnceleme

Yeni güncellemeyle beraber cihazda performans iyileştirmeleri yapılıyor. Başta WEB tarayıcısı olmak üzere geçişler çok daha yumuşak ve stabil bir hale getiriliyor. Bildirim çubuğunun rengini siyah ya da gri olarak değiştirilebilir olan Galaxy Note 2‘de ayrıca bildirim çubuğundaki ayar paneli düzenlenebilir oluyor.

Multi-View özelliğini iptal edebilme özelliğinin eklendiği güncellemeyle beraber kilit ekranına mürekkep efekti de ekleniyor. Dalganma efektine sanki suya mürekkep damlıyormuş gibi kalemle telefonu açabiliyorsunuz. Damlayan mürekkebin rengini de aşağıdaki gibi değiştirebiliyorsunuz.

Ekran aydınlığını ayarlayabildiğiniz bildirim çubuğundan bu ayarı kaldırmanız için seçenek ekleniyor ayrıca yeni grup Cast uygulaması Galaxy Note 2‘ye eklenmiş durumda.

Kaynak

:: Samsung’un cihazlarına hızlı güncelleme desteği verdiğini düşünüyor musunuz?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

51 yorum - “Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bildirim panelinin rengi nerden değişiyor?

" Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note 2 için Android 4.1.2 Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "