Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik


24 Haziran 2019 Pazartesi 11:06
Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik

Samsung Galaxy S10 ailesi Haziran 2019 güvenlik güncellemesini almaya başladı. Galaxy S10 güncellemesi ile birlikte kameraya yeni özellik de ekleniyor. İlk olarak Hong Kong ve Çin gibi Uzak Doğu ülkelerinde dağıtılmaya başlayan güncelleme Avrupa sınırlarına da giriş yaptı.

Galaxy S10 güncellemesi ile QR tarayıcı geliyor

Galaxy S10 güncellemesi Exynos modelleri için eldi. Uzak Doğu ülkelerinin ardından güncellemenin Avrupa’daki ilk adreslerinden biri İsviçre oldu. Yeni güvenlik güncellemesi, güvenlik iyileştirmeleriyle birlikte kameraya da yeni özellik kazandırdı. Artık Galaxy S10 kamerasında QR kod tarayıcı da olacak.

Galaxy S9, Galaxy Note 9 ve Galaxy S10 gibi modeller yakın zamanda aldıkları güncellemeyle yeni Gece Modu özelliğine kavuşmuştu. Galaxy S10 ailesi yeni güncellemeyle kamerasına QR kod tarayıcısını da eklemiş oldu. Güvenlik güncellemesinin bir parçası olan yeni özellik Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ kullanıcılarının üçüncü parti uygulamalara olan ihtiyacını ortayan kaldırıyor. Artık QR kod için farklı bir uygulama indirmeye ya da Bixby Vision kullanmaya gerek kalmayacak.

QR tarayıcısına hızlı geçişin sağlanması için, tarayıcının kısayolu bildirim çekmecesinde yer alacak. Burada dokunur dokunmaz kamera uygulaması açılacak.

Aslında bu son yenilik telefonlara önemli bir işlevsellik kattığını söyleyemeyiz. Ancak, her güncellemeden de büyük işlevsel yenilikle beklemek tabii ki doğru olmaz. Son güncellemeyi de bu kapsamda değerlendirebiliriz. Galaxy S10 güncellemesi QR tarayıcı dışında başka bir yenilik sunmuyor.

G97*FXXU2ASF3 güncellemesi ilerleyen günlerde daha fazla ülkeye yayılacak.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S10 güncellemesi ile kameraya yeni özellik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  2. 2 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  3. 3 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  4. 4 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  5. 5 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  7. 7 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  8. 8 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  10. 10 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi