Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı


09 Eylül 2020 Çarşamba 19:15
Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı

Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S20, Android 11 tabanlı One UI 3.0 programı ile kendisini gösterdi. Google tarafından geliştirilmesi devam edilen yeni Android sürümü, beta olarak Galaxy S20 modellerinde de kullanılmaya başlanacak. Söz konusu program için geliştiricilerin başvuruları alınmaya başlandı.

Bilindiği üzere Samsung modellerinde One UI kullanılıyor. Halihazırda Android 10 tabanlı kararlı sürüme sahip olan arayüzün yeni sürüm Android ile kullanıcılarla buluşması amaçlanıyor. Ayrıca Android 11’in kullanıcılara ulaştırılmasında markaların rekabeti de bulunuyor.

Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı

Halihazırda Samsung modellerinde One UI 2.5 kullanılıyor. Geliştiriciler de 3.0 sürümü için başvuruları yapmaya başladı. Beta programı sayesinde arayüzün geliştirilmesi ve keşfedilen hataların giderilmesi amaçlanacak.

Kararlı sürüm olarak Galaxy S20 Android 11 güncellemesi için henüz epey zamanın olduğu belirtiliyor. Programa katılabilmek için de bir Galaxy S20 modeline sahip olmak gerekiyor. Bununla birlikte sadece kabul edilen cihazların beta programına dahil olacağı belirtildi.

galaxy s20 android 11

Açık betanın da yakın zamanda kullanıcılarla buluşabileceği belirtildi. Böylelikle dileyen kullanıcılar Android 11 betası kullanma imkanına sahip olacak.

Söz konusu beta programının kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ancak programa kayıtların sadece Çin, Almanya, Hindistan, Polonya, Güney Kore, Birleşik Krallık ve ABD’den olduğu belirtildi.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S20 Android 11 beta programı başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En iyi Chrome eklentilerini sıraladık! En iyi Chrome eklentilerini sıraladık!
  2. 2 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  3. 3 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  4. 4 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  5. 5 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  6. 6 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  7. 7 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  8. 8 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  9. 9 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  10. 10 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!