Okunma

Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak


19 Aralık 2014 Cuma 06:00
Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak

Samsung bildiğiniz gibi kısa bir süre önce bir açıklamada bulunmuş, artık kısa aralıklarla çok sayıda akıllı telefon üretmekten vazgeçeceğini söylemişti. Buna rağmen Alpha ve E serisi telefonlar üzerine yoğunlaşan şirket pek tabii Galaxy S serisini de unutmadı.

:: Galaxy S6’nın İlk Özellikleri

:: Galaxy E5 ve E7 Özellikleri Sızdı

Yeni gelen haberler ise sıradaki amiral gemisi olması muhtemel Galaxy S6 ile ilgili. Galaxy Note Edge’in meşhur kavisli kenarına sahip olacağı daha önce de dile getirilmiş olan S6, İtalyan bir web sitesinin iddiasına göre her iki yanında da kavise sahip olacak.

Aluminyum kasanın tekrar kullanılacağı da belirtilirken, kavisli kenarlar bu kasaya uygun bir eğime sahip olacakmış. Samsung böylece kod adı Project Zero olduğu söylenen yeni telefon tasarımında farklı bir anlayışa imza atmış olacak.

Kasanın tek parçadan oluşacağı da belirtilirken, Galaxy S6 için çıkış tarihinin 2015’in ikinci yarısı olacağı müjdeleniyor. Kısacası Samsung yeni amiral gemisini beklenen dönemde ancak farklı bir formda satışa sunacak.

:: Galaxy S6, CES 2015’te Gelebilir

:: Galaxy S6’nın tasarımı konusunda neler bekliyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

22 yorum - “Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  En iyisi japon mali sony tek marka

 2. SDN Okuru dedi ki:

  bi daha samsung alırmıyım bilmiyorum ya sütten agzı yanan yogurdu üftleyek yermiş:):):):):)

 3. SDN Okuru dedi ki:

  geçti borun pazarı sürün samsungu niğdeye layloncu geldiiiii hanıııımmmmmm layloncuuuuu…..

 4. SDN Okuru dedi ki:

  s6 nın yanları kavisli olacakmış (note edge gibi)

 5. SDN Okuru dedi ki:

  -samsung yeni tasarım yapmazsa ve yaptığı tasarım tutmazsa s6 gümler samsung için s6 ya sonun başlangıcı olacak ya da yola devam diyecek bakalım görelim.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  İnaşallah tasrımdada bi adim önde olur iponedan ve onuda ezer nede olsa iponelarda donanim sıfır

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Non phone killer bile olamaz

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bence sözel bir tasarım olur yine hep sözde zaten 🙂

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Görürüz zırt iphone killer olur bu

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Ovv özel tasarim diyolarsa telefonu buyutmeyı birakmislar demekki 🙂 kısaltcaklar 🙂

 11. SDN Okuru dedi ki:

  bu zamana kadar kaç tane iphone killer çıktı hepsi de fos çıktı. bu da aynı sonucu alır.

 12. Rambo_FT dedi ki:

  Þu kadarýný söyleyeyim; iPhone’u da Samsung’u da "Ne olursa olsun!" deyip alacak sazanlar çok. O yüzden firmalar hiçbir zaman geliþimde hýzlanýp fiyatta rekabet etmezler. Hepsi kazýðý sonuna kadar geçirir. Fiyatta "En pahalý kim" rekabeti yapýlýyor. En pahalý telefonu alan, sýrf verdiði paranýn çokluðuyla övünüyor!

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Özel bir LEĞEN PLASTİĞİ ile üretilecek.

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Yukardaki bir yorumda olduğu gibi Galaxy Alphanın biraz büyütülmüş ve S serisi özelliklerle donatılmış hali gelecek. Belki Koreye özel kavisli ekrana sahip bir model gelebilir.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  S3 seramik kasa olacak dediğiniz haber dün gibi aklımda muhahah soğutması falan süper olacak demiştiniz ilahi S6da cami sabunu gibi bişey olacak çok kasmayın

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Al işte çarpmalara dayanıksız kavislere sahip olacak

 17. SDN Okuru dedi ki:

  olacağı söyleyeyim ben size galaxy alpha nın biraz büyük ekranlısı olacak samsung dan yaratıcı birşey beklemeyin üzülürsünüz.

 18. SDN Okuru dedi ki:

  hep aynı ***** iles3 arasında tip ve özellik olarak ciddi farklar vardı.ama s3 den s5 kadar aman aman bir fark pek ***** önce şu arayüze bir çare ***** ve LG ciddi anlamda ***** un karı alt ve orta sınıf telefon satmasından doğ***** sınıf telefon adetine bakıldığında kel ortaya çıkıyor.

 19. SDN Okuru dedi ki:

  bu söylentilerin çoğu samsung için pek gerçekçi değil gibi bakalım göreceğiz daha erken zaten o kavisli yan kenarlar ikinci bir model olarak çıkar fiyatı pahalı olur vs

 20. SDN Okuru dedi ki:

  İphone Killer. S6 Çıktığında Diğer tüm telefonlar ÇÖPE, en başta İphone denen ÇÖP.

" Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S6 Özel Bir Tasarıma Sahip Olacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "