Okunma

Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı


23 Şubat 2015 Pazartesi 11:30
Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı

Nefesinizi bu güzellik için 1 hafta daha tutun. Samsung, tamamı metal tasarımdan oluşacak keskin hatlara sahip olacak amiral gemisi Galaxy S6’yı önümüzdeki hafta tanıtacak. Galaxy S6’nın teknik bilgileri sızmış olsa da cihazın saf tasarımı büyük merak konusuydu.

Spigen ve OBLIQ gibi kılıf üreticileri Galaxy S6‘nın kılıfla çekilmiş görüntülerini yayınlamış ancak cihazın hatları ile ilgili olan detaylar sır perdesi altındaydı. Bugün Samsung merak edilen Galaxy S6’nın tasarımı ile ilgili bir video yayınladı ve sır perdesinin ucunu biraz araladı.

Kavisli ekrana sahip olacak

Samsung Galaxy Unpacked 2015 adı altında paylaşılan bu video Galaxy S6’nın ekranının kenarlara doğru kavisli olacağını ve tasarımın cihazın su damlacığı gibi parlayacağını ortaya çıkarıyor. Videoda ayrıca Galaxy S6’nın metal kasaya sahip olacağına da yer veriliyor.

Son 3-4 yıldır telefon tasarım adına Note Edge dışında pek bir başarı sergileyemeyen Samsung’un bu kötü gidişata Galaxy S6 ile son vereceğini tahmin ediyoruz. Umarız bu tahminlerimiz ve yayınlanan videoda anlatılanlar boşa çıkmaz.

:: Galaxy S6’nın tasarımını beğendiniz mi?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

107 yorum - “Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı”

 1. edox dedi ki:

  @elusive

  inan sirf o yanlis yorumdan dolayi snapdragon modelini aldim, yoksa 64bit olsun diye exynos ***** />

  Gerci 64bit de hikaye oldu ya

 2. What The Hell dedi ki:

  Yok artýk Lebron James.

 3. edox dedi ki:

  Snapdragon’un exynos’a göre ne gibi avantajlari var? Daha öncede sormustum cevaplayan tek kisi ***** />

  Ben amazondan yola cikarak N910F almistim, meger bu model snapdragon modeliymis. Yorumu yapan kisiye bayagi kizmistim.

 4. TheFame dedi ki:

  Lafý aðzýmdan aldýnýz desem günde 80 80 gidiyor

 5. TheFame dedi ki:

  burada fikirlerimizi sunarak o böyle þu söyle derken böyle gitmeli tartýþma

  Hayýr bu ikili konu kapansýn anlamýnda dedim

 6. TheFame dedi ki:

  Kendime hakaret sayarým bu tür teþbihlerde bulunmayalým

 7. TheFame dedi ki:

  böyle forum sýcak kalsýn

  Katýlýyorum konu kapansýn amacýndan sapacak haberden nereye geldik

 8. TheFame dedi ki:

  Tabi ki hayýr

 9. TheFame dedi ki:

  Bende öyle düþünmüþtüm objektifliðine(!) tüm forum hem fikiriz
  Mesaj geçmiþine bidaha bakmaný öneririm neyse ikili tartýþmaya çekiyorsunuz ama malesef amacýnýza ulaþamayacaksýnýz

 10. qqakulusinek dedi ki:

  :
  null

  Saatin on buçuðunda mesaiden yeni gelmiþ,yorgun ve bitkin bir haldeyim.O yüzden yazmadým.Ayrýca ben fanboy falan deðilim,siz sadece önyargýyla yaklaþýyorsunuz.

 11. TheFame dedi ki:

  Yazýk söyleyecek mantýklý biþey bulamadý saçmalamaya baþladý
  23dk düþünüpte verilebilecek en saçma cevabý verdin sanýrým
  Arkadaþ Samsung fanboyluðu yapamadýðý zamanlarda düzenli olarak saçmalýyor anlaþýlan

 12. qqakulusinek dedi ki:

  :
  null

  Düz mantýkmýþ.***** kendini kandýr ehehe.

 13. TheFame dedi ki:

  Olaya bu kadar düz mantýk bakaný da ilk defa görüyorum

 14. qqakulusinek dedi ki:

  Hepsi zaten aþaðý yukarý ayný donanýmý kullanýyor yazýlým konusuna gelirsek zaten bütün üreticiler tokatlýyor Samsungu .
  Htcden Sonye Lgye Huaweiye Apple a kadar

 15. Mussolini dedi ki:

  Hala herkes metal kasa olsun derdinde ya arkadaþ araba deðil bu telefon metal alacan ne olacak gene takacan slikon kýlýfý yola ***** bu telefonda en güzel malzeme polikarbondan yapýlmýþ ele yumuþaklýk hissi veren hem ele güzel bir his veren hem darbelere karþý koruyan hemde çizmesi zor olan kaliteli ***** telefon aðýrlaþmaz birde güzel bir tasarým ve renk seçeneðiyle geldi mi çok hoþ olur.

 16. asepam dedi ki:

  kasa metal olsa ***** vazgeçemiyor plastikten.

 17. teknokardeþ dedi ki:

  bildiðin galaxy alpha olmuþ zaten artýk galaxy s serisine özel tasarým yapmayý býraktý çünkü samsung biliyorki galaxy alphanýn tasarýmý daha çok tutuluyor o yüzden galaxy alfa’nýn tasarýmýnda biraz deðiþiklik yapýp yola devam etmiþ

 18. SDN Okuru dedi ki:

  Samsung galaxy s2 yi getirin gözünüzün önüne orta tuş ve kasa olarak sanki onu andırdı bana tabi gerçek halini 1 martta göreceğiz

 19. SDN Okuru dedi ki:

  Sizin bu yaptiginiz "tekerlekli sandalye kullanmiyorum ozaman gereksiz " demek gibi ama yürüyemeyen insanlar kullaniyor. Kullananlara niye karisiyorsunuz yahu ?

 20. kadirirdem dedi ki:
 21. SDN Okuru dedi ki:

  adam teli alıyor yaaa jett gibi diye yorum yazmış sen uygulama falan yükle hafıza falan dolsun samsungu o zaman gör sinir telefon…

 22. SDN Okuru dedi ki:

  sanki htc one m8'den iz'ler gördüm gibi yani m8 gibi metal ve kıvrımlı gövde olacak sanki,öyle olursa hemen alırım bi tane

 23. SDN Okuru dedi ki:

  ön yüz tamamen ekran,esnek ekran,5-6 mm arasında bir incelik,eskisinden farklı bir tasarım olacağını tahmin ***** telefonlar arasında pek fark kalmadı.tüm markalar bir birine benzer telefonlar çıkarı***** artık sıkılmaya başladı.samsung'u,iphone'u ufak tefek ayrıntılar dışında tercih etmemiz için bir neden ***** kötü gidişatı durdurmak istiyorsa farklılık yaratmak zorunda ve yaratacağını düşünüyorum.

" Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "