Okunma

Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme!


17 Haziran 2016 Cuma 08:30
Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme!

Samsung tepe modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni bir güncelleme dalgası başlattı. Sistem kararlığı ve kullanıcılar tarafından rapor edilen bazı hataları gideren güncelleme, İngiltere başta olmak üzere diğer bazı Avrupa ülkelerinde kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Öncelikle güncelleme haziran ayı güvenlik yamalarını içeriyor. Samsung’un Kies ve OTA (şebeke) üzerinden yayınladığı yeni yazılım ayrıca kamera tarafından önemli iyileştirmeler getiriyor.

Yeni güncelleme neler getiriyor?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’de video kaydı sonrası ilk gösterimde oluşan titreme sorunu güncelleme sonrası gideriliyor.  Yine videoların ilk önizlemesi esnasında baş gösteren kırmızı ve yeşil renk sorunu da halloluyor.

16-06/17/galaxy-s7.png

Telefonların S View kılıfı ara sıra tanımama sorunu da güncellemeyle birlikte ortadan kalkıyor. 73MB büyüklüğündeki güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcılarıyla da buluşacağını söyleyebiliriz.

Dilerseniz belirli aralıklarla telefonunuzda “Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım> Güncelleme” bölümünden güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

:: Samsung’un Galaxy S7 ve S7 edge için yayınladığı güncellemeyi yüklediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

54 yorum - “Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    galaxy s7 edge son güncellemede ara ara yavaşlık ve kasmalar meydana gelmeye başladı çamur at izi kalsın

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Samsung her güncelleme de cihazı bitiriyor bu bir gerçek maksatları iyileştirme değil yeni çıkacak teşvik etmek için

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Arkadaşlar bana 356 MB güncelleme geldikten sonra şarjım çook çabuk bitmeye başladı sizde de aynı durum söz konusu mu?

" Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "