Okunma

Galaxy S8’in çıkış tarihini doğrulayan poster!


18 Mart 2017 Cumartesi 06:00
Galaxy S8’in çıkış tarihini doğrulayan poster!

Samsung, son dönemin en çok merak edilen akıllı telefonlarından birisi olan Galaxy S8+‘i, 29 Mart tarihinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtacak.

Akıllı telefon sektörü Unpacked etkinliği için 29 Mart tarihine odaklanırken, cihazın çıkış tarihi hakkında uzun süredir bir karmaya yaşanıyor.

Galaxy S8+ için hazırlanan poster ortaya çıktı!

29 Mart’ta tanıtılacak olan Galaxy S8+‘in, 21 Nisan’dan itibaren raflarda yer almaya başlayacağı yönünde bir çok sızıntı ortaya çıktı.

17-03/18/galaxys8.jpg

Bugün ortaya çıkan Galaxy S8+ tanıtım posterinde yer alan 2017.4 ibaresi ile, Samsung’un yeni amiral gemisinin Nisan ayında kullanıcılar ile buluşacağı doğrulanmış oldu.

29 Mart tarihinde gün yüzüne çıkacak olan ve ekran boyutları ile birbirinden ayrılan Galaxy S8+ ve Galaxy S8+ Plus, sahip olduğu donanımının yanı sıra tasarımı ile akıllı telefon kullanıcılarının heyecanını artırıyor.

:: Sizce, Samsung Galaxy S8+ ne zaman tanıtılacak?


yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılının Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Pilot olma hayali ile uçaklara olan hayranlığı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“Galaxy S8’in çıkış tarihini doğrulayan poster!” üzerine 5 yorum

 1. SDN Okuru dedi ki:

  800 euro arti vergi ile alacak olana hayirli olsun. Tabi bu avrupa fiyatiymis. 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Apple hikaye samsung gerçekler

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Eyi 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  parası olan heyecanlanıyor diğerleri uzaktan bakacak. artık yeni amiral gemisi telefonlar 3binleri görüyor hatta çıkıyor

 5. SDN Okuru dedi ki:

  bi de 4. çeyreği oluyormuymuş. gerçi beni pek bağlamıyor note edge den memnunum lakin s serileri her zaman favorim.

Yorum yazın

Geri bildirim