Okunma

Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak!


30 Ağustos 2017 Çarşamba 10:00
Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak!

Verizon Galaxy S8+ ve S8 Plus için yeni bir güncellemeyi kullanıcılarına sundu. Güncellemenin en önemli noktası daha hızlı yüz tanıma özelliğinin gelmesi.

Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak!

Şu anda sadece Verizon kullanıcıları için yayınlanan Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus güncellemesi daha hızlı yüz tanıma özelliğini getiriyor. Fakat Samsung, yüz tanıma özelliğinin daha güvenli olması için normal modda çalıştırılmasını öneriyor. Telefona yüz tanıma için biraz süre verilmesinin daha güvenli olduğunu belirtiyor.

17-08/30/galaxy-s8-yuz-tanima.jpg

Güncelleme ayrıca gezinme çubuğuna küçük ama gerekli bir değişiklik getiriyor. Önceki güncelleme ile kullanıcılar, sol alt köşedeki bir noktaya dokunarak gezinme çubuğunu gizleyebiliyorlardı. Ancak sürekli yanlışlıkla dokunulması can sıkıcı olmuştu. Yeni güncelleme ile gezinme çubuğunu kilitlemek ve gizlemek için ekrana iki kez dokunmak gerekiyor.

Yeni güncelleme, daha hızlı yüz tanıma özelliği ve gezinme çubuğu ile ilgili yenilik dışında, her zaman açık modunda alarm bildirim sorununu ve araç Bluetooth müzik tarayıcı sorununu düzeltiyor. Güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına ne zaman ulaşacağı belli değil.

:: Sizce yüz tanıma özelliği yeterince güvenli mi?

 
yazarİlker Çiftçi

2009'dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bana geldi

 2. SDN Okuru dedi ki:

  O yüz tanımayı kullanan ğek yok zaten kime sorduysam kullanmıyor parmak izini kullanıyor herkes

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bu güncelleme geleli 1 ay oldu

 4. SDN Okuru dedi ki:

  7.0 üzerine inşa mı? pehh..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Gezinme çubuğu şuan zaten öyle çift dokunma oldu geçen gelen güncellemeyle düzeltildi

" Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S8 yüzü daha hızlı tanıyacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "