Okunma

Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı


18 Temmuz 2019 Perşembe 20:14
Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı

Samsung, mevcut akıllı telefon modellerine güvenlik güncellemeleri göndermeye devam ediyor. Bu güncellemelerden önce cihazlardaki sorunlar tespit ediliyor. Gerek Android, gerekse Samsung’un kendi arayüzünde oluşan açıklar toplu şekilde aylık güncellemeler ile birlikte gideriliyor. Bu kez S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlayan şirket cihazındaki bazı sorunları giderdi.

Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı

Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı 3

Temmuz ayı güvenlik güncellemesi ile birlikte yukarıda bahsettiğimiz durum telafi ediliyor. Böylece işletim sisteminde oluşabilecek sorunlar ortadan kalkarken, telefona yeni özellikler dahil ediliyor. Yeni güncellemde dikkat çeken yeniliklerden biri emojilerin artık kişiselleştirilebilir olması.

Bir diğer yenilik ise arama ve mesajlaşma sürekliliği desteği olarak karşımıza çıkıyor. Arama ve mesajlaşma sürekliliği; Samsung telefon ve tabletler arasında veri senkronizasyonu yaparak arama ve mesajları iki cihazda da tutmayı sağlıyor.

Temmuz ayı güvenlik güncellemesi  G96*FXXU6CSG8 numarası ile yayınlanmış durumda.

Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı

S9 ve S9 Plus kullanıcıları 533 MB boyutundaki güncellemeyi ayarlar kısmından indirebilirler.  Güncellemeyi göremezseniz, PC yazılımı eşliğinde deneyebilirsiniz. Söz konusu güncellemenin şu anda sadece Almanya’da indirilebilir olduğunu hatırlatalım.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Her güncellemde neden batarya süresi düşüyor illa güncelleme yaptıktan son formatmı atmak gerekiyor normalde 6 saat ekran süresi 12-16 saat ekran kapalı süresi alırken şimdi su gibi içiyor 1 saat azalma var bataryada telefon 2 yıl olmak üzere ama batarya sağlığı çokta kötü değil aşırı şarj etmediğim halde bu seviyeleri görmek çok can sıkıcı bakalım android q güncellenmesinde ne olacak

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Daha gelmedimi ne zaman gelir acaba

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aynen bana dün geldi daha türkiye den alınanlara gelmemiş pek güzel

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Almanyadan getirince pek rahat ilk guncellemeler direk cepte

 5. Anonim dedi ki:

  s3 mini ne zaman gelir?

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Öteki dünyada gelir

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Daha gelmedi ne zamn gelir

" Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S9 ve S9 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "