Okunma

Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı


12 Temmuz 2019 Cuma 10:10
Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı

Akıllı saatlerde egzersiz ve sağlık izleyicileri geliştikçe, bu ürünlere yönelik talep de genişliyor. Samsung’un yeni nesil akıllı saati Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ile karşınızda!

Son zamanlarda çıkan söylentiler, Galaxy Watch Active 2 modelinin Galaxy Note 10 ile tanıtılacağını işaret ediyor. Bu durumda tanıtılmasına bir aydan az bir süre kalan model, basın görselleri ile karşımıza çıktı. 40 ve 44 mm boyutlarında olacağı söylenen model, önceki modele göre önemli bazı avantajlara da sahip olacak.

İçerisinde EKG ve düşme algılama özelliklerini barındıracak olan Watch Active 2, sağlık noktasında pek çok kişiye aktif olarak destek sunacak. Bununla birlikte gelişmiş egzersiz takibi ile sporcuların da oldukça işine yarayacak olan model, bu özellikleri ile akıllı saat piyasasında oldukça ses getirebilir.

WiFi ve LTE bağlantı versiyonlarına sahip olacak olan akıllı saat, bataryayı da versiyonlara göre farklı boyutlarda sunacak. Şu an için resmi çıkış tarihi açıklanmamış olsa da, pek çok kişi Watch Active 2’nin Galaxy Note 10 ile tanıtılmasını bekliyor. Fiyat noktasında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı”

  1. Anonim dedi ki:

    Hani Bezel?

" Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Watch Active 2 basın görselleri ortaya çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "