Galaxy Z Fold2 deneyim tarafında neler sunuyor?


14 Eylül 2020 Pazartesi 10:58
ABONE OL
Galaxy Z Fold2 deneyim tarafında neler sunuyor?

Samsung Unpacked Part 2 etkinliğinde tanıtılan Galaxy Z Fold2, ‘’Geleceği Şekillendiren Telefon’’ mottosu ile piyasadaki yerini aldı. Katlanabilir ekran teknolojisi ile akıllı telefon deneyimine esneklik kazandıran model, klasik akıllı telefon deneyimine ek fonksiyonlar kazandırıyor.

Galaxy Z Fold2 kullanıcı deneyimi noktasında öne çıkıyor

Samsung, Unpacked Part 2 etkinliğini 2 Eylül günü Türkiye saati ile 17.00’de gerçekleştirdi. Hem telefon, hem tablet olarak kullanılabilen yeni akıllı telefonun katlanabilir ekranı sayesinde sunduğu fonksiyonlar ise yeni nesil akıllı telefonlarının bize kazandıracağı özgürlüğü gözler önüne seriyor. Yekpare akıllı telefon modellerinde mümkün olmayıp katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon ile yapabildiklerimizi bir içerikte topladık.

Artık belli bir seviyenin üstündeki her akıllı telefon, kullanıcısının taleplerine yanıt verebilecek yetkinlikte. Ama hala akıllı telefonlarımızdan da yapabildiğimiz pek çok şeyi bilgisayarlarımızdan yapmayı tercih ediyoruz. İşte tam da burada devreye kullanıcı deneyimi faktörü giriyor.

Galaxy Z Fold 2

Samsung Galaxy Z Fold2 deneyim noktasında talebe göre küçük ya da büyük ekran deneyimini aynı cihazda buluşturuyor. Klasik akıllı telefon deneyimini büsbütün değiştirmeye aday bazı özellikler ise şöyle:

– Uygulama Devamlılığı özelliği ile yeni Galaxy Z Fold2’de ön ekranda görüntülediğiniz bir e-postanın ekinde yer alan Excel dosyasını inceleyebilmek için ekranı açabilir ve rahat bir şekilde tabloyu inceleyebilirsiniz.

-Ana ekranda açık uygulamalarınızdan üçünü Bölünmüş Ekran özelliği ile aynı anda açabilir ve geniş ekranın imkanlarını sonuna kadar zorlayabilirsiniz. Sürekle Bırak özelliği ile pencereden pencereye bir metin ya da dosya taşımak ise daha kolay hale getirilmiş.

Çift Görüntüleme özelliği ile Fold2, henüz fotoğrafı çekmeden önce herkesin çekilecek fotoğrafı görmesine imkan tanıyor. Bu özellik, tanımadığımız birine fotoğrafımızı çekmesi için gönül rahatlığı ile telefonumuzu verebileceğimiz anlamına geliyor olabilir.

–Son olarak Otomatik Kadrajlama özelliği ile Galaxy Z Fold2’de çektiğimiz videolarda hareketli odağı belirleyip videonuzun size göre kadraj ayarlama yapmasını mümkün hale getirebilirsiniz. En son gittiğiniz partide dans ettiğiniz veya yemek yaparken hünerlerinizi gösterdiğiniz görüntülerinizi çekerken Galaxy Z Fold2 eller serbest video çekim özelliğiyle görseldeki ana nesneyi odakta tutarak benzersiz kareler yakalayabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
8 ay önce

suresiyle kullan?labiliyor.

" Galaxy Z Fold2 deneyim tarafında neler sunuyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Z Fold2 deneyim tarafında neler sunuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Z Fold2 deneyim tarafında neler sunuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak! WhatsApp'a onay vermeyen mesaj alamayacak!
  2. 2 Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz? Hangi tablet modelini tercih etmeliyiz?
  3. 3 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  4. 4 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  5. 5 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  6. 6 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!
  7. 7 Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme
  8. 8 Apple Watch almak için 5 sebep! Apple Watch almak için 5 sebep!
  9. 9 Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler
  10. 10 ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik