Okunma

Galeri: AMD’nin Yeni Anakartları


20 Kasım 2007 Salı 22:00
Galeri: AMD’nin Yeni Anakartları
AMD’nin kart üreticisi iş ortakları da Varşova’daki test gününün katılımcıları arasındaydı. Gerçi katılımlarının çoğu anakartlarla ve grafik kartlarıyla gıyabında bir katılım oldu; fakat yeni gelecek anakart modellerini sizler için görüntüledik. Hepsinin üzerine bir yonga seti belirteci vardı ve hepsi her türlü fanteziye açık durumda masum şekilde kenarda yatıyordu.

İzleyin



SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galeri: AMD’nin Yeni Anakartları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galeri: AMD’nin Yeni Anakartları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galeri: AMD’nin Yeni Anakartları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "