Okunma

Galeri: Call Of Duty: Black Ops İlk Bakış


10 Kasım 2010 Çarşamba 08:30
Galeri: Call Of Duty: Black Ops İlk Bakış

Oyunseverlerin merakla bekleyip, hayalini kurdukları gün geldi çattı. Call Of Duty: Black Ops, dün (9 Kasım) itibariyle PC, Sony PS3, Microsoft Xbox 360 ve Nintendo Wii platformları için satışa sunuldu. Peki, kendisinden bu kadar şey beklenen yapım, bekleneni verebilecek nitelikte mi?

 

Size oyun otoritelerinin ve binlerce kullanıcının ağzından yanıt verelim: Kesinlikle evet! Activision ve Treyarch ortaklığının bombası, ne oyunseverlerden ne de otoritelerden 9/10’nun aşağısında notlar aldı. Üstelik bu, piyasaya çıktığı her platform için geçerli. Düşman hattının gerisinde, karanlık (hatta kanundışı) operasyonlar düzenlediğiniz yapım, sinema yapıtlarına taş çıkartacak ara videoları, sürprizlerle dolu hikayenin yarattığı atmosferi, keyifli çoklu oyuncu seçenekleri ve üstün grafikleri ile öne çıktı.

Oyunun eleştirilebilecek tek yönü ise biraz kısa olan tekli oyuncu senaryosu. Görünüşe göre oyunseverlerin beklediğine fazlasıyla değdi. Yine de yapımın asıl keyfinin, çoklu oyuncu seçeneğinden geçtiğini hatırlatmakta fayda var.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:: Sizce, Call Of Duty: Black Ops beklentileri karşılayabilecek mi?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galeri: Call Of Duty: Black Ops İlk Bakış konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galeri: Call Of Duty: Black Ops İlk Bakış ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galeri: Call Of Duty: Black Ops İlk Bakış ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "