Okunma

Galeri: İki Dünyanın Kaderi Ellerinizde!


22 Eylül 2010 Çarşamba 07:40
Galeri: İki Dünyanın Kaderi Ellerinizde!

Ryu, Ken, Hulk, Dante, Leon S.Kennedy, Chris Redfield, Albert Wesker, Tron, Deadpool, Hulk, Wolverine, Spiderman, Thor ve daha nice ünlü karakter, Marvel vs. Capcom 3: Fate Of Two Worlds adlı yapımda bir araya geliyor.  Serinin, önceki oyunlarının büyük başarısı üzerine yaratılan yapıt, 2011 yılının başında, Xbox 360 ve PS3 için satışa sunulacak.

 

Marvel vs. Capcom serisi, iki boyutlu dövüş simülasyonlarının ölmediklerinin, tam tersine, eskisinden bile güçlü olduklarının canlı kanıtı konumunda. 3. yapım da bu geleneği bozmayarak, 2 boyut ağırlıklı bir grafik motoru ile karşımıza çıkacak. Öncülerinin yaptığı gibi, güçlü senaryoyu, eğlenceli komboları, yüksek oynanabilirliği ve zekice mini-oyunları tek potada eritmeyi başarırsa, 3. halkanın da başarılı olacağı kesin gibi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:: En beğendiniz dövüş simülasyonunu nedir? Marvel vs. Capcom serisini nasıl buluyorsunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172604-galeri-iki-dunyanin-kaderi-ellerinizde.html

 

 

 

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galeri: İki Dünyanın Kaderi Ellerinizde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galeri: İki Dünyanın Kaderi Ellerinizde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galeri: İki Dünyanın Kaderi Ellerinizde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "