Okunma

Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak?


02 Ocak 2012 Pazartesi 05:30
Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak?

Game Informer dergisi, ocak sayısında oyun dünyasını sarsacak bir oyunun duyurusunun yapılacağını açıkladı. Twitter üzerinden oyunun ne olacağı ile ilgili olarak ipuçları veren editör Andrew Reiner, şu sözleri kullandı.

Game Informer‘ın ocak sayısında duyurusunu yapacağı proje, oyun dünyasını karıştıracak. Özellikle söyleyebileceğim tek şey ise ‘old school‘ oyuncuların (eski oyuncular) bu duyurudan çok hoşlanacakları.”

Derginin ocak sayısı ayın beşinde piyasada olacak. Açıklanacak olun oyunun hangisi olduğunu hep birlikte göreceğiz.

:: Game Informer hangi oyunu duyuracak dersiniz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    half life 3 mü geliyo ne 🙂

" Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game Informer Hangi Oyunu Duyuracak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "