Okunma

Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı!


24 Temmuz 2017 Pazartesi 02:00
Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı!

Yaklaşık bir yıl boyunca hayranlarını beklettikten sonra yayın hayatına yeniden başlayan Game of Thrones’un ikinci bölümü de geride kaldı. Bölümün sona ermesiyle birlikte tabii ki üçüncü bölümün fragmanı da yayımlandı.

Taht oyunları tüm hızıyla sürüyor!

Oldukça yavaş bir giriş bölümü olmasıyla suçlanan birinci bölümün ardından ikinci bölümle birlikte tempo yavaş yavaş artmaya başladı. Üçüncü bölümle birlikte de uzun süredir beklenen bazı buluşmalar gerçekleşeceğe benziyor.

Daha fazla bilgiyi spoiler olmaması adına vermiyoruz ve sizleri Game of Thrones’un yedinci sezon üçüncü bölümünün fragmanı ile başbaşa bırakıyoruz.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Ij5EOLVczfM]

:: Game of Thrones’un ikinci bölümünü nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    saldır artık khaleesi

" Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm fragmanı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "