Okunma

Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı!


31 Temmuz 2017 Pazartesi 03:00
Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı!

Game of Thrones’un her zamankinden daha kısa (7 bölüm) sürecek olan yedinci sezonun üçüncü bölümü de geride kaldı. Bu bölümle birlikte işlerin ciddi anlamda karışmaya başladığını ve beklenen savaşın yakında geleceğini söylemek mümkün.

Savaş başlıyor!

Zaten yayımlanan dördüncü bölüm fragmanında da Daenerys’i ejderhasının üzerinde uçarken görebiliyoruz. Bu da Lannister ordusuyla Targaryen ordusunun artık karşı karşıya geleceği anlamına geliyor.

Daha fazla spoiler vermemek adına sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri yedinci sezon dördüncü bölüm fragmanı ile başbaşa bırakalım.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=nbmrgT5ZxYA]

:: Game of Thrones’un yedinci sezon üçüncü bölümünü nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Khalesi sen kimsin atarli ergen

" Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "