Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı!


07 Ağustos 2017 Pazartesi 05:00
Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı!

Geçtiğimiz haftada, orijinal olarak bugün yayımlanan Game of Thrones 7. sezon 4. bölümü sızdırılmış ve HBO’nun reytingleri açısından bu durum oldukça büyük bir darbe olarak kabul edilebilir. Tabii bunu akşam saatlerinde dizinin reyting oranları açıklandığında kesin olarak göreceğiz.

İşte beşinci bölüm!

Her ne olursa olsun Game of Thrones’un dördüncü bölümü de HBO ekranlarında yayımlandı ve reyting kaygısını bir kenara bırakacak olursak, televizyon tarihinin en çok para harcanan savaş sahnelerinden birine imza atıldığını gördük.

Bölümü hala izlememiş olanlar için tadını kaçırmak istemesek de mükemmel bir bölümün kendilerini beklediğini belirterek, dördüncü bölümü izleyip de beşinci bölümü merak edenleri Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanıyla başbaşa bırakalım.

:: Game of Thrones’un dördüncü bölümünü nasıl buldunuz?


 • yazarMurat Sağlam

  Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı!” üzerine 5 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   beklenileni veremiyor eğer bu şekilde 12 13 bölüm olsaydı tamam ama bu şekilde 7 bölüm gelecekse yazık gerçekten. Lost kadar olmasada buda bir facia sayılır.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Birden bile savaş sahnesi geldi ejderhasının üstünde kraliçeyi görünce oğlum bu 240p izlenmez beklemem lazım dedim dedim dedim derken bölüm bitti 😀

  3. SDN Okuru dedi ki:

   5 in sizintisi yokmu 🙂 heykir kardese haykiriyoruz tum bolumleri ver de bir cirpida bitirelim bitsin bu iskence 🙂

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Efsane bi bölüm. Filmlerden 10 kat iyi bir dizi şaka gibi

  5. SDN Okuru dedi ki:

   4. bölüm neydi öyle yahu 1 saat 1 saniye gibi geçti.

  Yorum yazın

  Geri bildirim