Okunma

Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!


27 Ocak 2018 Cumartesi 21:55
Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!

Merakla beklenen Game of Thrones 8. Sezon başlangıç tarihi en sonunda belli oldu. Sezonun ne zaman başlayacağına dair haberi, Game of Thrones oyuncusu verdi.

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor?

Geçtiğimiz yıl 28 Ağustos’ta 7. sezonunun finalini yapan Game of Thrones’un 8. Sezon başlangıç tarihi nihayet belli oldu.

Dizinin oyuncularından Maisie Williams tarafından yapılan açıklamaya göre dizinin 8.sezonu Nisan 2019’da yayına girecek.

Maisie yaptığı açıklamada; “Aralık ayında çekimlerimizi bitirdik. İlk bölüm, Nisan 2019’da yayınlanacak. 8.Sezonun her anlamıyla hazırlanması 4 ayı bulacak. Özellikle montaj işlemi, oldukça meşakkatli. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun yeteneklerimizi ve yapabileceklerimizi gösterdiğimiz bir sezon olmasını istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Görünüşe göre 8. sezon, önceki sezonlara bakış çok daha heyecanlı geçecek.

8. sezon daha az bölüme sahip olacak

game of thrones

Aynı zamanda dizinin 8. sezonunun önceki sezonlara bakış daha az bölüme sahip olacağını da belirtelim. 6 bölüme sahip olacak 8. sezonda her bölümün ortalama 80 dakika veya daha fazla sürmesi bekleniyor.

Her ne kadar açıklamalar dizinin oyuncusu tarafından yapılmış olsa da, HBO tarafından herhangi bir resmi açıklamanın yapılmadığını belirtelim.

:: 8. sezonu bekliyor musunuz?
yazarBerkin Kayalar

Küçüklüğünden beri teknolojiyle içli dışlı olan ve en yeni gelişmeleri paylaşan Berkin, boş vakitlerinde Nintendo oyunları oynamaktan keyif alıyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu!”

  1. Bilge Gül dedi ki:

    Arya aşkım seni izlemek için neden nisan 2019’a kadar beklemek zorundayım

    1. Yusuf öztürk dedi ki:

      Sende en baştan tüm seriyi tekrar izle 🙂

" Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "