GoT’un en çok izlenen bölümleri belli oldu


05 Nisan 2021 Pazartesi 20:42
ABONE OL
GoT’un en çok izlenen bölümleri belli oldu

HBO’nun George R. R. Martin‘in kitaplarından uyarladığı Game of Thrones serisinin en çok izlenen bölümleri açıklandı. HBO tarafından açıklanan listedeki bölümlerin ilk sezonlara ait olması dikkat çekti.

En çok izlenen Game of Thrones bölümleri ilk sezonlardan

Game of Thrones evrenini anmak için bir ay sürecek bir etkinlik başlatan HBO, bu doğrultuda dizinin en çok izlenen bölümlerini sıraladı. HBO Max’ten alınan listede ilk sırayı The Wolf and the Lion (S1 B5) aldı. İkinci sırada A Golden Crown (S1 B6) bulunurken, üçüncü sıraya ise Cripples, Bastards and Broken Things ( S1 B4) yerleşti.

game-of-thrones-dizisinin-en-cok-izlenen-bolumleri

 

Listenin dördüncü sırasında The North Remembers (S2 B1), beşinci sırasında Lord Snow (S1 B3), altıncı sırasında ise The Night Lands (S2 B2) kendine yer buldu. Liste incelendiğinde, serinin ilk iki sezonunun daha fazla kitle tarafından takip edildiği anlaşılıyor. Ancak ilk sıradaki bölümün beşinci sezonda olması bir istisna yaratıyor.

HBO tarafından The Iron Anniversary olarak adlandırılan 10. yıl dönümü, kişiselleştirilmiş izleme maratonu, özel sürüm ürünler ve daha fazlasını içeriyor. Öte yandan dizinin 73 bölümünün de peş peşe izlenmesi için MaraThrone isimli bir etkinlik gerçekleştirilecek. 10 Nisan’da başlayacak olan etkinlikte seçkin küresel hayır kurumları için para toplanması da planlanıyor.

İki haftadan fazla sürecek olan maratonda yer alacak hayır kurumlarının ise Women for Women International, World Central Kitchen, Conservation International, International Rescue Committee (IRC), UNICEF, FilmAid International, SameYou, Royal Mencap Society, National Urban League ve The Trevor Project olduğu belirtildi. 

Son olarak GOT’un spin off dizisi olan House of Dragon‘un çekimlerine bu yıl başlanması beklendiğini ve George R. R. Martin‘in tüm hikayeyi anlatacak bir Broadway versiyonu üzerinde çalıştığını belirtelim.
yazarErman Ciğerim

1995 yılında doğdu. Gazetecilik bölümü mezunu. Çok sevdiği teknoloji editörlüğü kariyerini ShiftDelete.Net'te devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
6 gün önce

Lanet dizi

" GoT’un en çok izlenen bölümleri belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GoT’un en çok izlenen bölümleri belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GoT’un en çok izlenen bölümleri belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme