GoT final sezonu için dev spoiler!


02 Temmuz 2018 Pazartesi 14:00
GoT final sezonu için dev spoiler!

Game of Thrones 8. Sezon için nefesler tutulmuş durumda. Öte yandan, HBO tarafından yayınlanan TV dizisinin son sezonu için 2019 yılına kadar sabırlı olunması gerekiyor. Bu süre zarfından her türlü sızıntı ve oyuncuların açıklamaları ise adeta altın değerinde. Son olarak, dizide Sansa Stark rolü ile izlediğimiz güzel oyuncu Sophie Turner, Game of Thrones final sezonu hakkında önemli ipuçları vermiş durumda.

Game of Thrones final sezonu en kanlı sezon olacak!

George R.R. Martin elinden çıkan aynı adlı romanın TV dizisi uyarlaması için yepyeni ipuçları gelmiş durumda. Hiç beklenmedik anlarda önemli karakterlerin her an olabilme potansiyeline sahip olduğu hikayede, final sezonunda da bu trendin süreceğine kesin gözüyle bakabiliriz.

Game of Thrones final

Dizinin ilk bölümünden bu yana hayatta kalma başarısı gösteren Sansa Stark karakterine hayat veren Sophie Turner, GoT 8. Sezon hakkında önemli bir açıklama yaptı. Buna göre Turner, son sezonda geçmiş yıllardan çok daha fazla ölüm olacağını söyleyerek heyecanımızı katbekat artırmayı başarıyor. Kısacası, en kanlı sezon için kendimizi şimdiden hazırlasak iyi olur. Bu ölümlerde ejderhaların annesi Daenerys Targaryen ya da kısacası Khaleesi’nin ejderhalarının etkili olacağını tahmin etmek güç değil. Hatta ejderhalardan bir tanesinin Ak Yürüyenlerin lideri Gece Kralı elinde çok daha ölümcül olacağı kesin.

Soptie Turner, yaklaşan kıyamete karşı savaşmak için herkesin bir araya geleceğinin altını çiziyor. Bu gruplar arasında birçok gerilim olduğuna ve haklı olduklarını düşündükleri şey için savaştıklarına dikkat çeken Turner, bu tahtların savaşı sürecinde geçmiş yıllardan çok daha kanlı, ölümlü ve duygusal anlamda acı verici bir sezonla karşılaşacağımızın haberini veriyor. Eh ne de olsa Kış geldi çattı!
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 yıl önce

Akyürüyen mi 😁

" GoT final sezonu için dev spoiler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GoT final sezonu için dev spoiler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GoT final sezonu için dev spoiler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 GeForce Now kullanıcılarına Türkiye müjdesi! GeForce Now kullanıcılarına Türkiye müjdesi!
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik