Okunma

Game Of Thrones karakterleri için şaşırtıcı iddia!


09 Ağustos 2018 Perşembe 14:16
Game Of Thrones karakterleri için şaşırtıcı iddia!

Game Of Thrones yedinci sezonun son bölümünde ciddi bir ikilemde kalındı. Yedinci sezon final bölümünde herkese iki önemli karakterin öldüğü söylense de işin aslı böyle olmayabilir.

Game Of Thrones karakterleri ölmüyor, senaryo sızdırıldı! 

HBO tarafından uluslararası ödüllere aday gösterilen Game Of Thrones 7. Sezon final bölümü, son sahnelerinde birçok sır perdesini aralamadan sonlanmıştı.

game of thrones karakterleri

Game Of Thrones karakterleri öldü mü sorusu en çok sorulan sorulardan biri halini aldı. Bugün senaryodan sızdırılan bir kesitle karakterlerin ölmediği bilgisi ortaya çıktı.

Viserion karakterinin Ak Gezenler safına geçmesiyle birlikte yıktığı duvar sahnesiyle, Ak Gezenler Westeros kıtasına girmeyi başarmıştı. Tüm bu yaşanan Game Of Thrones duvar yıkılması macerası esnasında, mevzu bahis iki karakter Beric ve Tormund sahnede yer alıyorlardı.

Bu şekilde sonlanan Game Of Thrones sezon finali, iki karakterin de ölen karakterler listesine dahil olacağı yönünde ip uçları barındırıyordu.

Habersiz ölümlerle tanınan dizi, sızdırılan senaryo içerisinde yer alan bir cümleyle sevenlerine müjdeyi verdi. Senaryoda ikilinin yaşamak uğuruna kaçarak uzaklaştıkları ve sinematik bir Game Of Thrones sahnesi sunulduğu yazıyor.

Umuyoruz ki, diziyi sevenler arasında böylesi büyük bir etkiye yol açan iki karakter Game Of Thrones 8. sezonda da ekranlarda olur.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Game Of Thrones karakterleri için şaşırtıcı iddia! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game Of Thrones karakterleri için şaşırtıcı iddia! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game Of Thrones karakterleri için şaşırtıcı iddia! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "