Game of Thrones öncesi: House of the Dragon geliyor


26 Nisan 2021 Pazartesi 22:57
ABONE OL
Game of Thrones öncesi: House of the Dragon geliyor

HBO‘nun George R. R. Martin‘in kitaplarından uyarladığı House of the Dragon için yeni detaylar geldi. Akşam saatlerin Game of Thrones Twitter hesabından alev emojileri paylaşmış ve takipçilerini heyecanlandırmıştı. Paylaşımda House of the Dragon’un prodüksiyon çalışmalarının resmen başladığı açıklandı. Dizinin yayınlanma tarihi net olmasa da 2022 yılında seyirciyle buluşacağı duyuruldu.

House of the Dragon prodüksiyon çalışmaları başladı 

Game of Thrones serisinin hayranları için güzel haber geldi. George RR Martin’in Fire & Blood kitabına dayanan dizide Targaryen Hanesi’nin hikayesi anlatılacak. House of the Dragon, Game of Thrones dizisinden 300 yıl önceki bir zaman diliminde geçecek. Ejderhaların annesi Daenerys Targaryen’i bize veren evin hikayesiyle karşımıza çıkacak olan dizide, ateşin hüküm sürdüğünü göreceğiz.

house of the dragon

House of the Dragon 2022 de seyirci ile buluşacak.

House of the Dragon oyuncuları

Paddy Considine, Kral Viserys Targaryen rolünde oynayacak. Viserys, Harrenhal’daki Büyük Konsey’de Eski Kral Jaehaerys Targaryen’in yerine Westeros’un efendileri tarafından seçildi. Sıcak, nazik ve dürüst bir adam olan Viserys, yalnızca büyükbabasının mirasını devam ettirmek ister, ancak Game of Thrones’tan öğrendiğimiz gibi, iyi adamları ille de büyük krallar yapmazlar.

Olivia Cooke, Alicent Hightower rolünde oynayacak. O, Kral Eli Otto Hightower’ın kızı ve Yedi Krallık’taki en güzel kadın. Kızıl Kale’de krala ve onun en içteki çevresine yakın bir yerde büyüdü; hem sarayca bir zarafete hem de keskin bir siyasi zekaya sahip.

House of the Dragon oyuncuları ve rolleri belli oldu.

Emma D’Arcy, Prenses Rhaenyra Targaryen rolünde oynayacak. Kralın ilk çocuğu. O saf Valyrian kanından ve bir ejderha binicisi.

Matt Smith, Prens Daemon Targaryen rolünde oynayacak. Kral Viserys’in küçük kardeşi ve tahtın varisi Daemon, eşsiz bir savaşçı ve ejderhanın gerçek kanına sahip bir ejderha binicisidir.

Steve Toussaint, Lord Corlys Velaryon, rolünde oynayacak. Targaryen Hanesi kadar eski Valyrian soyu olan Velaryon Hanesi’nin efendisi Westeros tarihindeki en ünlü deniz maceracısıdır. Evini, Lannister’lardan bile daha zengin ve dünyanın en büyük donanmasına sahip olan güçlü bir koltuğa inşa etti.

House of the Dragon

House of the Dragon oyuncuları ve rolleri belli oldu.

Eve Best, Prenses Rhaenys Velaryon rolünü üstlenecek.

Rhys Ifans, hem kralına hem de krallığına sadakat görevi olan Kral Eli Otto Hightower rolünde oynayacak. El’in gördüğü gibi, kralın erkek kardeşi Daemon ve tahtın varisi olarak diyarın en büyük tehdidi.

Sonoya Mizuno, Mysaria rolüyle karşımızda olacak. Tahtın varisi Mysaria, Prens Daemon Targaryen’in en güvenilir ve en olası müttefiki haline geldi.

House of the Dragon

House of the Dragon oyuncuları ve rolleri açıklandı.

Fabien Frankel, Sör Criston Cole rolünde oynayacak. Dornelu asıllı Sör Criston’un, toprak veya unvan hakkı yoktur; adına sahip olması gereken tek şey onuru ve bir kılıç konusundaki doğaüstü becerisidir.

Miguel Sapochnik ve Condal dizinin baş yapımcıları olacak ve ikili aynı zamanda Martin, Vince Gerardis, Sara Lee Hess ve Ron Schmidt ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Ayrıca diziyi Clare Kilner ve Geeta V. Patel yönetecek. Greg Yaitanes ise dizinin yönetmen ve yardımcı yapımcısı.
Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
18 gün önce

keşke kitaplardaki gibi güzel kadınlar olsa

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
18 gün önce

onunda finalini batırırlar, rezil edip bırakırlar.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
15 gün önce

Bir Jon Snow yada Rob Stark karizması göremedim.

" Game of Thrones öncesi: House of the Dragon geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones öncesi: House of the Dragon geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones öncesi: House of the Dragon geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit Silinen dosyalarınızı bulun: Wondershare Recoverit
  2. 2 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6 Fiyat farkına değer mi? Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 6
  3. 3 Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi? Amerika'da 5G hız testi yaptık! Yayıncılar için yeterli mi?
  4. 4 SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video! SDN ofisinde kim ne mezunu? Ofis içi video!
  5. 5 Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme Telefon ile sahte para testi yaptık! Microcase inceleme
  6. 6 Apple Watch almak için 5 sebep! Apple Watch almak için 5 sebep!
  7. 7 Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler Bayram harçlıkları ile alınabilecek teknolojik ürünler
  8. 8 ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik
  9. 9 Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme! Philips TAT2205 TWS kablosuz kulaklık inceleme!
  10. 10 Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması Redmi Note 9 vs Note 10 kamera karşılaştırması