Game of Thrones bu sezon internete sızamayacak!


02 Haziran 2018 Cumartesi 00:06
Game of Thrones bu sezon internete sızamayacak!

Tüm dünyada Game of Thrones çılgınlığı gün geçtikçe artarak büyüyor. Tabi bu yoğun ilgiden dolayı hakkında en çok sızıntı haberi yapılan dizi de Game of Thrones oluyor. Geçtiğimiz sezonlarda senaryosu internete sızdırılan dizinin yapım ekibi, final sezonu için çeşitli güvenlik önlemleri alıyor. Game of Thrones sızıntı haberlerine karşı oyuncularına da sert kurallar uyguluyor.

Her geçen gün efsane dizi Game of Thrones hakkında yeni bir duyum geliyor. Bu duyumlardan en çok nasibini alan da senaryo sızıntıları oluyor. Final sezonu olan 8. sezon bilindiği üzere 2019 yılında yayınlanacak. Bu sezonda senaryo sızıntı olmaması için yapımcılar var gücüyle çalışıyor.

Game of Thrones sızıntı haberlerine karşı oyuncularını da uyarıyor!

Final sezonu için kesinlikle bir sızıntı ve duyum olmayacağını açıklayan ekip, bunun için çeşitli önlemler almış durumda. Dizide Jaime Lannister‘ı canlandıran Nikolaj Coster-Waldau, yaptığı bir açıklamada bu önlemlerden birini itiraf etti.

game of thrones sızıntı

Waldau yaptığı açıklamada, “Çok katı kurallar uygulanıyor. Özellikle bu sene çılgın bir durum var. Senaryo elimize dijital ortamda geliyor ve ardından ilgili sahneyi çekiyoruz. O sahnenin çekimi bittiği anda o çekimlere dair ne varsa yok ediliyor. Aynı ‘Görevimiz Tehlike’ filmi gibi, kendi kendini yok ediyor” dedi.

Dizide Daenerys Targaryen karakterini canlandıran Emilia Clarke de geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, sete cep telefonu bile sokamadıklarını itiraf etmişti. Bakalım yapımcıların bu sezon gösterdikleri gizlilik çabaları başarıya ulaşacak mı? Yoksa geçtiğimiz yıllardaki gibi senaryo sızıntıları ile dizinin hayranları meraklarını önceden giderebilecek mi?
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
tayfun
2 yıl önce

Çok geç , bir önceki sezon yayınlanmadan önce senaryolaştırıldıgı için son 2 sezon iki sezonunda senaryosu internete düşmüştü.

Son sezonda kimin öleceği neler olacağı herşey belli zaten , sadece görüntü olarak internete sızmasını belki önlerler fakat ben okudum 1 sene önce , neyin sızdırılmaması bu?

" Game of Thrones bu sezon internete sızamayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones bu sezon internete sızamayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones bu sezon internete sızamayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  2. 2 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  3. 3 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  4. 4 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  5. 5 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  6. 6 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  7. 7 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  8. 8 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  9. 9 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  10. 10 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!