Okunma

Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor!


18 Eylül 2018 Salı 12:53
Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor!

2019 yılında izleyicilerine veda etmesi planlanan Game of Thrones dizisiyle ilgili serinin yazarı olan George R.R. Martin’den müjde sayılabilecek haberler geliyor. Martin Emmy ödülleri sırasında Variety dergisiyle yaptığı söyleşide kitabın sekiz sezondan fazlasının, hatta 11, 12 belki 13. sezonu görebilecek içeriğe sahip olduğunun altını çizdi.

Martin, dizinin sorumluları DB Weiss ve David Benioff’un belki de hayatlarına devam etmek istedikleri için sekiz sezonla yetineceğini dile getirdi. “Romanlarıma bakacak olursanız, bundan daha fazlası için gerekli içeriğin orada olduğunu göreceksiniz.” diyen yazar dizinin final sezonuyla ilgili sorunun cevabının DB Weiss and David Benioff’ta olduğunu belirtti.

Bu açıklamaların yanında dizinin aslında 7 sezon olarak planlandığı, Martin’in ise 10 sezon konusunda ısrarcı olduğu, bu tartışmaların sonucunda 8 sezona yapımcıları ikna ettiklerini bildirdi.

Weiss and Benioff tarafında ise işler biraz karışık görünüyor. Çünkü Disney senenin başında Star Wars serisinin yeni filmi için adı geçen ikiliyle anlaştığını duyurdu.

Martin söyleşinin devamında “Dizide görev alanların hayatlarına devam etmek ve farklı rollerle kamera karşısına geçmek istediklerini anlayabiliyorum.” dedi.

game of thrones

Game of Thrones için 5 farklı spin-off hazırlığı

Game of Thrones’un final sezonunun yaklaşıyor olması her ne kadar dizinin milyonlarca takipçisini üzse de gönüllere bir nebze su serpmesi düşünülen dizinin 5 spin-off‘u da ekranlara merhaba demeye hazırlanıyor. Bu yan yapımlardan bazıları dizideki ana olaylardan 100 yıl öncesini ele alırken bazısı da 5000 yıl öncesine gidiyor. Böylelikle dizideki birçok soru işaretinin spin-off’larla çözüme kavuşturulabileceği düşünülüyor.

9 Emmy ödülüne adını yazdıran Game of Thrones dizisi, en iyi dizi ödülünü de alma başarısını yakalamıştı. Ayrıca sevilen oyuncu Peter Dinklage, en iyi yardımcı oyuncu ödülünü kazanmayı başardı.

Martin’in bu açıklamaları sonrası sizce Game of Thrones’a yeni sezonlar gelir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Game of thrones eğer devam edecek olursa. Ki bunu istiyoruz ak gezerler gerçekten de varmış galiba,
  Bunun için tarihe dönüp ak gezenleri daha çok gerçek yüzlerini ifade etmekte film için 10,11,12 ye kadarda uzatılabilir. bir tane tek değildi 5 ten daha fazlaydı sanırım bunun için devam edebilir derim. VVe hazırda bir ejderhamız’da var chonsnow’a zarar vermediğine göre ona geri dönebilir ve bunu 3 gözlü kuzgun da yardım edebilir, ayrıca arya stark da filmde rolünü üstlenebilir çok yüzlü tanrı nasıl danerıs targeryin In şekline girmiyor da ejderhaya hükmedemiyorum. işte filmin devamı artık elinizde 😁😉

 2. Anonim dedi ki:

  Abi Hiç İzlemiom Ama Bitmesini İstemem Gecen Sınıfta Kavga Cıkardılar Biri Diziye kötü dedi olay müdür yardımcısında bitti bence yani bitmesin cünkü biterse olayı milli eğitim bakanına taşırlar

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bence dizini uzatmanin bir anlami yok.. sora tadi kacar

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Her zaman ki Türk seyircisi dizi değil Bi ARKA SOKAKLAR istiyor galiba kalite istiyorsanız tadında bitecek Böyle güzel bi diziyi arka sokaklara çevirmenin alemi yok….

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bitsin tadında bıraksınlar çok merak eden kitabını okusun

 6. Anonim dedi ki:

  Bitmesinn!!

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  13 sezon olur inşallah yaaa

 8. Soner82 dedi ki:

  Kesinlikle gelmeli.

 9. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle gelmeli

 10. Ali dedi ki:

  Umarım 11-12 sezon olur

" Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game Of Thrones yeni sezonlara göz kırpıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "