Gameloft ve happn’dan sıra dışı ortaklık!


24 Temmuz 2018 Salı 16:16
Gameloft ve happn’dan sıra dışı ortaklık!

2017’den bu yana Bertrand Humblot başkanlığında yönetilen happn Reklamcılık, uluslararası arenada büyümesini sürdürme amacıyla Gameloft Reklam Çözümleri ile iş birliğine gitti.

Bu iş birliğiyle happn envanterinin pazarlamasını yürütecek olan Gameloft Reklam Çözümleri hem markalar için yenilikçi çözümler sunacak hem de hızla büyüyen tanışma uygulamaları sektörünün oldukça etkin kitlesi sayesinde premium mobil envanterini de artıracak.

Gameloft ve happn birlikte hareket edecekler!

Tanışma ve oyun uygulamaları reklamcıların da odağında olan Y kuşağı tarafından yoğun ilgi görüyor. Gameloft Reklam Çözümleri gibi uluslararası bir şirket ile kurulan bu iş birliği sayesinde happn dünyanın dört bir yanındaki varlığını kullanarak reklam gelirlerini optimize edebilecek, öte yandan tüm markalar da bu eşsiz hedef kitleye ve kalitatif envantere ulaşma fırsatını yakalayacak.

Bu iş birliği kapsamında, happn’ın Avustralya, Brezilya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, İtalya, Japonya, Norveç, İspanya, İsveç, Türkiye, İngiltere ve ABD’deki reklam alanının pazarlaması Gameloft’a emanet edildi.

Happn Reklamcılık Kıdemli Başkan Yardımcısı Bertrand Humblot konuyla ilgili görüşlerini açıkladı: “happn, dünyada 50’den fazla büyük şehirde kullanılıyor. Reklam alanımızı pazarlayabilmek için, doğrudan satış, programatik reklamcılık ve özel operasyonlar ya da iş birlikleri gibi yöntemleri kullanarak yerel satış gücüne sahip olmak çok önemli. Gameloft bize bu uzmanlığı ve yereldeki gücü sunuyor.”

Gameloft Reklam ve Marka Ortaklığı Başkan Yardımcısı Alexandre Tan konuyla ilgili bilgi verdi: “happn ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği ile, markaların en gözde hedef kitlesi haline gelen ve günümüzde artık onların günlük mobil kullanımları üzerinden yeni temas noktaları üzerinden dokunulmaya çalışılan Y kuşağına çok daha kolay ulaşabileceğiz. Bu iş birliğiyle aynı zamanda oyun sektörünün bir adım ötesine geçerek, daha lifestyle alanlara ulaşma hedefimizi de çok net olarak ortaya koyuyor.”
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Gameloft ve happn’dan sıra dışı ortaklık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gameloft ve happn’dan sıra dışı ortaklık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gameloft ve happn’dan sıra dışı ortaklık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  2. 2 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  3. 3 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  4. 4 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  5. 5 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  6. 6 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  7. 7 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  8. 8 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  9. 9 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  10. 10 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)