Okunma

GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı!


05 Ağustos 2014 Salı 22:00
GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı!

Farklı cinsel tercihlerin toplumlar tarafından kabul görmesi için her yıl dünya çapında gerçekleşen Onur Yürüşü etkinlikleri İsveç‘de ilginç bir olaya sahne oldu. Etkinlik amacıyla LGBT bireyleri temsil eden gökkuşağı renklerine boyanan bir PS4 açık artırmayla satışa çıkarıldı.

11 adet PS4 fiyatına satıldı

İsveçli teknoloji perakende şirketi Webhallen tarafından sunulan ve PS4 Gaystation Edition olarak adlandırıldılan ürün için bir süredir devam eden müzayede sonlandı. Yaklaşık 4120 dolara alıcı bulan cihaz, büyük bir rekor kırmış oldu. PS4 Gaystation Edition için teklif edilen ücretle neredeyse 11 adet standart PS4 almak mümkün.

14-08/05/gaynews.jpg

Açık artırma geliri bağışlanıyor

Rakamın bu kadar yükselmesinde farklı cinsel kimlikleri sembolize eden gökkuşağı renklerinin yanı sıra yardımlaşmaya destek olma amacı da var. Zira, PS4 Gaystation Edition‘u satan şirket, gelirin tamamını cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği nedeniyle baskı görerek mülteci ve göçmen olan LGBT bireyleri destekleyen bir organizasyona bağışlayacak.

:: Özel edisyon herhangi bir teknolojik bir ürüne sahip misiniz? 

 
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Xboxcı olmasam almak isterdim

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Eşcinselliği hastalık olarak görüyorsanız karşı cinsle ilişkiyi de aynı kefeye koymanız lazım. Ayrıca insanları yargılamak size mi düştü akıl sapıkları

 3. SDN Okuru dedi ki:

  doğada görülen tamamen çeşitli hayvanların yaratılış biçimleriyle ilgilidir ve sadece çift cinsiyetli canlılarda görülür balıklar vs. erkek aslanla erkek aslanın çiftleştiğini veya herhangi bir aynı cins varlığın kanıtlayabilen varsa çıksın ortaya ayrıca bana cahil diyen ahmaklara sesleniyorum eğer cahil olsam sizin gibi karşımdakini anlayamayıp cahillik yaftasını vurur kendi fanusumda yaşamaya devam ederdim korkakca, herkesten beni anlamasını beklemiyorum çünkü insanlar artık beyinlerini düşünme organı değil bir gereksiz nesne olarak görüyorlar ayrıca gayliğe eğilimi olup da bir erkekle ilişki içerisine girme özlemi çekenler varsa onu ben engelleyemem beni bağlamaz 😀 ayrıca ben faceden bahsetmiyorum lütfen gözlerinizle okuyun uygun örnekler verin ben kardeşim olarak görürüm hemcinslerimi yani erkek kardeşlerimi ve istediğim dostumu da dürterim tabii bunu cinsel oyun olarak gören varsa o başka…

 4. SDN Okuru dedi ki:

  ya günah olsaydı Allah izin vermezdi ne kadar saçma bi laf arkadaşım 😀 günah diye bişe olmazdı zaten Allah izin verseydi. adam öldürmekte günah ama öldüren öldürüyor eee ? benim bile şalterimi attırdın kafam karıştı lan

 5. SDN Okuru dedi ki:

  İş farklı cinsel tercih tanımına sıkıştırılıyorsa. facebooktaki gibi dürtebildiğin herşey canlı cansız senin tercihindir. Toplumları bozmak adına hastalıklara farklı isim vermek onları temize çıkarmaz.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  çok alasım olsa ps4’ü gökkuşağına boyarım la. manyak mısınız siz?

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Alınır bunu artık insanlar öğrensin lezbiyenlik asseksüellik gaylik ne hastalık ne de pisokılojik bozukluk değildir. Ve doğada hayvanlar arasında görülmektedir. Eğer günah olsaydı alla buna izin vermedi ama var işte.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  farklı cinsel tercih mi yoksa ağır bir psikolojik hastalık ve şuur kaybı mı bence önce bunun belirlenmesi lazım. hiçkimse kusura bakmasın gaylik ya da lezbiyenlik gibi ahmakça hareketler özgür bir tercih değil aksine ruhu hastalanmış mahlukların şizofreniye kayan hallerinin diğer şuurlu ve cinsel açıdan ne istediğini bilen insanlara yaptıkları bir dayatmadır. tabii günümüz insanlarının artık insanlıkla bir alakaları kalmadığı için gerzekçe eylemlerle ahmaklıklarını sergilemeye çalışıyorlar Allah ıslah etsin tabii Allah’ın adını geçirdiğim için…

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Bende almak isterdim ama ailem olduğu için bu konuda hiç rahat değilim

" GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GayStation 4 Rekor Fiyata Satıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "