Okunma

GDC 08: Gears of War 2 Yolda


20 Şubat 2008 Çarşamba 22:00
GDC 08: Gears of War 2 Yolda
2006 yılında çıktığında, o dönemlerde yeterli rekabeti sağlayacak oyun da olmadığından Xbox 360’da çoğu otorite tarafından yılın oyunu seçilen Gears of War’ın devam edeceği büyük (en azından iyi saklanmış) bir sır değildi. Ancak GDC 08‘de resmi duyurunun gelmesi de herkesi rahatlattı.

Kasım ayında Xbox 360‘a özel olarak piyasaya çıkacağı söylenen Gears of War 2 ile ilgili ilk tanıtım videosu da yayınlandı. PC sürümü hakkında resmi bir açıklama yapılmazken, ilk oyunla aynı kaderi izleyerek birkaç ay sonra geleceğini tahmin etmek pek de zor değil. Acı dolu bir intikam hikayesinin ipuçlarını taşıyan videoyu izleyerek vahşet tutkunuzu biraz olsun dizginleyebilirsiniz:

Not: Videoyu izlemek için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Game Developers Conference
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" GDC 08: Gears of War 2 Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GDC 08: Gears of War 2 Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GDC 08: Gears of War 2 Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "