Okunma

GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu


16 Kasım 2016 Çarşamba 07:30
GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu

Google tarafından yazılım geliştiricilerini bir araya getirmek üzere her yıl düzenlenen konferans için tarih belli oldu. GDG tarafından hazırlanan GDG DevFest İzmir için şimdiden yerinizi ayırtın. Çünkü etkinliğin, günü, yeri ve tarihi belli oldu.

GDG DevFest Izmir ’16 detayları

DevFest sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın bir çok şehrinde GDG‘ler tarafından 360‘ın üzerinde DevFest düzenlenmekte. GDG İzmir ekibi tarafından düzenlenecek etkinlikte; alanlarında başarılı konuşmacılar, Code-lab, Workshop ve Hackathonlar ile katılımcılara farklı deneyim alanları sunuluyor.

Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar Mötbe Kültür Merkezi‘nde düzenlenecek olan GDG DevFest İzmir ’16, 27 Kasım‘da kapılarını açıyor. Etkinlik günü 800 katılımcı, 9 oturum ve 2 paralel oturum, GDG DevFest’e katılanları bekliyor olacak.

Yapılmış ve yapılacak olan bu etkinlikler gönüllü toplulukların etkinlikleridir. Ortak amaç paylaşmak, tanışmak , öğrenmek, öğretmek, eğlenmek ve kod yazmak

16-11/16/socialshare-gdg-izmir-2.png

2011 itibariyle bu konferansların organizasyonu GDG’lere bırakılmış ve Google her türlü desteği vererek organizasyon bünyesinde yer almaya devam etmiştir.

GDG İzmir tarafından düzenlenen, etkinlik serilerinden en büyüğü olan DevFest etkinliklerinin genel katılımcı profilini, İzmir’deki tüm üniversitelerden Mühendislik, İktisat ve İşletme Fakültelerinden öğrenciler, Teknokent’lerdeki Ar-Ge firma çalışanları ve İzmir ve çevre illerdeki teknoloji girişimcileri, lise öğrencileri oluşturuyor.

 

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hatun taş.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Siteden ücretsiz kayıt olmak yetmiyor mu etkinliğe katılmak için ?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Peki Hakkı reyizi görebilecek miyiz?

" GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda GDG DevFest İzmir ’16 için tarih belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "