Okunma

Gear Fit Pro ve Gear POP tanıtılabilir!


09 Nisan 2017 Salı 12:00
Gear Fit Pro ve Gear POP tanıtılabilir!

Samsung, Gear Fit Pro ve Gear POP adlı ürünlerini gelecek hafta gerçekleştirilecek olan Tizen Geliştirici Konferansı’nda ilk kez gösterebilir. Peki, bu iki ürün hakkındaki ilk bilgiler neler?

Samsung, Tizen Geliştirici Konferansı’na hazırlanıyor

Bundan yaklaşık birkaç ay önce şirketin isim tescili için başvurduğu Gear Fit Pro’ya ait detaylar şimdilik bilinmiyor. Öte yandan ürünün bulut kaynaklı sağlık takibi sağlayan Samsung Simband sağlık platformu ile bağlantılı olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Şirketin 3 yıl önce hayata geçirdiği platform için bir Simband referans giyilebilir cihazı da gösterilmişti. Cihazın öne çıkarılanları arasında kalp ritmi, vücut sıcaklığı, oksijen seviyesi ve daha fazlası ölçme yetenekleri bulunuyordu. Gear Fit Pro’nun model numarasının SM-R365 olacağı söyleniyor.

17-05/09/samsung-gear-fit-pro-gear-pop-sdn-02.jpg

SM-R600 model numarasına sahip olacak Gear POP adlı yeni cihazın ne işe yarayacağı ise gerçekten tam bir sır. Tek bildiğimiz bu ürünün de Tizen tabanlı olacağı. Yani bu cihaz hakkında ancak gelecek hafta tanıtıldığında net bilgiler elde edebileceğiz.

Bakalım, 16-17 Mayıs tarihleri arasında San Francisco’da gerçekleştirilecek olan Tizen Geliştirici Konferansı’ndan başka sürprizler çıkacak mı?

:: Samsung Gear Fit Pro ve Gear POP için beklentileriniz neler?


yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“Gear Fit Pro ve Gear POP tanıtılabilir!” üzerine 6 yorum

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Hem ne olduğunu bilmiyorsunuz heö cezbedebilir diyorsunuz ne içiyorsunuz?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  gear fit 2 aldım şarj kararsız,bazen sarj aoluyo bazen olmuyo..bi bakıyom 2 gün sarj gidiyo bi bakıyom 4 saat sarj bitmiş..kendi kendini resetlemesi de cabasi…isin özü beş para etmez..level samsung kulaklık aldım ayni kepazelik

 3. SDN Okuru dedi ki:

  akilli telefon yapanlari hic anlamiyorum neden windows 10 destegi sunmazlar ki ! bu kadar aptallik olmaz yahu !!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Gear fit in kodu SM-R350 , Fit 2'nin SM-R360 gelirse Fit pro gelir. Bana kalırsa fit2 spor aktiviteleri için herşeyi içeren bir akıllı bileklik, Samsung Fit pro'yu satmak istiyorsa öncelikle şarj problemini çözmeli en az 10 gün olursa fit2'den geçmek için bir neden olur.

Yorum yazın

Geri bildirim